Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Újratelepítés? Lehet megoldás?

Újratelepítés? Lehet megoldás?

Figyelt kérdés

Van egy 'kis' problémám a laptopommal. Mostanában órákba telik, amíg betölt a rendszer és ha betölt az esetek 90%ában az első program elindításakor összeomlik az egész (Vista).



Az újratelepítés (CD-vel) lehet megoldás?


Ha igen:

Van egy C és egy D meghajtóm. A C-n van az összes kép, zene, dokumentum program. De gondolom ezt a meghajtót kellene formázni. Ha átrakom a személyes anyagokat a D-re (Recovery), akkor a telepítés után ezek megmaradnak??


Csak mert félek, hogy az összes kép és dokumentum elveszik...



#újratelepítés #vista #személyes anyagok
2013. febr. 23. 07:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Én a helyedben a recovery mappát nem bántanám ugyanis ott van a te általad megvásárolt oprendszer.Nekem F11 lenyomására(indításkor) rakja újra az oprenszert erre találták ki.Kérj kölcsön egy külső vinyót vagy ha van hely a C-n csinálj egy másik partíciót és mentsd oda.
2013. febr. 23. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Recovery partíciot-bocs.
2013. febr. 23. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen, az adatfájlok megmaradnak, ha átpakolod őket. A telepítéshez csak azt a partíciót kell megformázni, ahova az op. rendszer kerül.

Viszont a telepített programokat újra kell majd telepíteni, mert azok legtöbbje nem fog működni.

2013. febr. 23. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen ha most van c meghajtod és d is nekem c van azon van mindenem d ha lenne d és azon a filmek akkor azon megmaradna. Ha most formáznám a c meghajtot elveszne minden
2013. febr. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!