Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Vista és a programok jobban...

Vista és a programok jobban futnának ezen a gépen, mint xp-vel?

Figyelt kérdés

gép: Intel Celeron 1.60 GHZ

2GB DDR3 RAM

500 GB Vinyó

Intel HD Graphics videókárty integrált

alaplap: Gigabyte H61M-S2PV

Szerintetek?



2013. febr. 22. 16:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem hiszem,hogy jobban futnának,bár ki tudja,mondjuk az a proci nagyon gyenge.
2013. febr. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
ezt nem értem, hogy is van ez most? van olyan ddr3as memória foglalatú alaplap ami a régi celeron processzorokat támogatja? ez most valami vicc?xDD
2013. febr. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
A gép ujjítva lesz, akkor már 64 bit win7 lesz, csak itt van egy Vista home premium, és gondolkodtam lehet jobb lenne ujjítani. A Win7-en meg a játékok kevésbé futottak, és azon gondolkodtam netán a Vista-n.
2013. febr. 22. 16:13
 4/12 anonim ***** válasza:
na de várjunk csak, abba az alaplapba bele se megy az a celeron proci..
2013. febr. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
És ha 2gb ramod van akkor 32bites win7 kell, 64bites csak 4gb ramnál kell
2013. febr. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Figyelj játékok azért nem futottak neked win7en mert ez egy trágya gép már bocs :D vista meg még rosszabb mint a win7
2013. febr. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
De hogyha veszek bele 4 GB-t plusz van ez a kettő, akkor szerintem már 64 bites kell :D Ezen kívül a géphez már alkatrészek vannak ki nézve. És lassan a pénz is meg van rá :D Speciál én a Vista-t kérdeztem hogy jó lenne-e ezen a gépen. És Win7-en a CS:GO low low low 640×480-ban volt 20 fps, XP-n meg közepes grafikána 1024-es felbontáson 50 fps. Plusz skype.
2013. febr. 22. 16:23
 8/12 anonim ***** válasza:
Vista-t felejtsd el, nem véletlenül állt le vele a májkroszoft. Olyan erőforrás-zabáló, hogy megeszi a gépedet reggelire.
2013. febr. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Jézus isten,nemár sírok, Vista egy szarul optimalizált rendszer azon meg lenne 5fps ed:DDD senki sem használ már vistát annyira rosszul van optimalizáva, inkább fogd fel hogy szar a géped , intel celeron proci 1.6os procival mit akarsz?:D bele sem megy az alaplapodba, videókártya sincs a gépedhez csak integrált ami nagyon gyenge, Kivéve az apu ujdonságait mert azok azért jók:)
2013. febr. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én tökre nem értek hozzá, de azt tudom, hogy emberrel nem találkoztam még, aki ne azt mondta volna, hogy "Csak Celeront ne!". Gyenge proci, bármit turbózol is fel, a CPU akkor is gyenge marad. Nagyon gyenge.
2013. febr. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!