Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Megéri most gamer gépet venni...

Megéri most gamer gépet venni 220-230k-ig?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem mert most (idén) jönnek newgen konzolok és attól félek ha most veszek egy bivaly gépet ennyiért az nagyon hamar "elavul" (kb 1-2 év) szóval az lenne a kérdésem hogy megéri-e venni most vagy várják egy évet és akkor vegyek egy jobbat?
2013. febr. 17. 12:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Attól függ, most elég-e még a géped, meg hogy 1-2 év múlva egyáltalán akarsz-e majd a legcsúcsabb hardverigényű játékokkal játszanni. Nehéz megmondani, ha nem tudjuk mid van, de én még az elég öregecske S939-es X2 4200+-os gépem sem akarom egyenlőre cserélni, mert egyszerűen felesleges. Van 2-3 játék amit csak akadva vagy egyáltalán nem visz (GTA4, COD3MW, BF3, AC3), azokkal inkább nem játszom. Viszont van kismillió cím aminek futtatására még mindig kíválóan alkalmas. Szóval ha nem vagy az a típus, aki megjelenés napján mindig rohan megvenni a legtutibb akció meg FPS játékokat akkor én várnék.
2013. febr. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Én crysis 3, bf3, code black ops2, stb-vel játszanék
2013. febr. 17. 13:06
 3/14 anonim ***** válasza:
Egy "gamer" gép mindig el fog avulni, mindegy hogy mikor veszed, az elavulás működteti a pc piacot, ha most akarsz játszani akkor most vegyél egy megfelelő gépet ne túl drágán és ha szükséges a jövőben fejlesztheted. A leghamarabb talán a vga-t kell cserélni, érdemes ezt számításba venni.
2013. febr. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
*cod black Ops 2
2013. febr. 17. 13:07
 5/14 A kérdező kommentje:
Igen azt tudom hogy mindenképp elavulnak de én úgy gondolom hogy most kifejezetten gyorsan el fognak avulni jól gondolom?
2013. febr. 17. 13:18
 6/14 anonim ***** válasza:

Figyelj.


Jönnek az új generációs cuccok,Xbox 720,PS4 meg hasonlók.

DE!

Jönnek új videokártyák,processzorok.

Ha például most veszel egy i7+HD7870 vagy FX6300+HD7870 az neked elég lesz egy darabig.


Mellesleg PC-n ezerszer jobb játszani mint konzolon.

A konzol azoknak való akik a gépen jóformán semmit nem tudnak csinálni.

2013. febr. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nekem nem kell konzol mert van egy xbox 360-am de viszont szeretnék egy gépet venni mert nekem annyira nem jött be az xbox (multi) az a kérdés hogy még éri-e most egy gépet vennem
2013. febr. 17. 14:34
 8/14 anonim ***** válasza:

Az butaság, hogy konzolon rosszabb játszani mint PC-n, mikor konzolhoz 1996 óta van egér, meg kb. 2003 óta billentyűzet is. :D Sőt neten is lehet játszani. És szerintem egy HDTV-n sokkal nagyobb élmény játszani mint egy 17"-os monitoron (habár a mai fiataloknak már biztos 21"-os van...).

Én konzolt vennék.

Csak azért nem költenék 230k-t egy gépre mert a legújabb játékkal akarok játszani. Akkor inkább 120-ért a konzol. És az még 5 évig jó lesz.

2013. febr. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Szerintem megéri most gépet venni.
2013. febr. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én inkább úgyvagyok hogy 230k-ért gép,de azon már nem csak játszanék.
2013. febr. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!