Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem tudom frissíteni a...

Miért nem tudom frissíteni a Video driveremet?

Figyelt kérdés

Régi videókártyám van (Geforce FX 5200), és nem tudom frissíteni a videodriveremet. Hiába szedem le a legfrissebbet, vagy régebbit, mindig 640x480as felbontásban, és 4 bites színben kapcsol be a gép. Egy régebbi drivert használok, de akadt hogy azzal is ebben a felbontásban és színben kapcsolt be. Van játék aminek vibrál a képe (eredeti), ugrál, és ezért is szeretném frissíteni.

Valami tipp?


2013. febr. 12. 09:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Küldök egy linket ez 1000% hogy jó !

[link]

2013. febr. 12. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ezt már tettem fel korábban, és ez is úgy jeleníti meg! mintha csökkentett módba lenne a gép! De azért köszönöm... lehet még egyszer megpróbálom feltenni, szenvedek vele egy sort. Valami ötlet vajon mitől lehet? : /
2013. febr. 12. 10:40
 3/4 anonim ***** válasza:

Hogy rakod fel? eszköz kezelővel vagy csak egyszerűen setupal? mer n vidiáknál nem mindig célszerű a setupozás


az eszközkezelő mit ír a vga ra felismeri hogy FX 5200?

2013. febr. 12. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Csak sima setuppal tettem fel. Most azonban felrakta, és nem volt rossz.. érdekes.. viszont nem lehetett 1024-768as felbontásnál alacsonyabbat beállítani, meghaltam. Azok a programok amik alapból úgy futnak, pedig hibaüzenetet írtak ki.

De amúgy is furcsának tartom ezt az egészet, van fent kemény 2 játékom (példának okáért) - Az újabb driverekkel a Vrally3 nem fut, a régivel pedig a MOHAA. Fene se ért hozzá : /

2013. febr. 12. 15:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!