Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » AMD FX 6300-at meddig lehet...

AMD FX 6300-at meddig lehet húzni?

Figyelt kérdés
2013. febr. 10. 21:43
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

blackwatch

Én max terhelés melletti hőmérsékleteket írtam (Prime 95 izzasztás). Amúgy a CPU magok szenzora csak terhelt értékben mutat hihető értéket (most nekem is 20C-t ír, de a szobában 29C fok van azaz lehetetlen, hogy ennyi legyen valójában). Alapon a CPU tokhőmérsékletet szoktam alapul venni, míg terhelve a mag hőmérséklet szenzorait.

Amúgy valóban nem rossz proci, igaz már másfél éves, nem is számít erőműnek, de ezt is alig/ritkán használom ki. :)

2014. júl. 26. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Hülyeséget írtok! :D "További plusz, hogy minden FX processzor nyílt szorzóval rendelkezik, így például a tuningolás egyszerű és nem hat ki más hardverekre (chipset, RAM stb)." Szóval nem kell hozzá Pro alaplap meg ilyenek pont ez az FX lényege, ne keverjétek össze a többi AMD procival ;)
2014. aug. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Igen, de ha feszültségemeléssel akar valaki tuningolni, akkor már nem mindegy az alaplap tápellátó áramköre és annak hűtése sem. Ezen felül nem kell hozzá persze full extrás alaplap, de nagyon fapadosat sem vennék. Egy legalább 125W TDP-ig hiteles 970-es deszka megteszi sztem (moderált tuning is belefér).
2014. aug. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!