Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen laptopok az acerek?

Milyen laptopok az acerek?

Figyelt kérdés
Lassan itt a ballagás és nagyon egy acert laptopot nézek de mindenki húzza le ezerrel pedig sok embert ismerek akinek acer van és bírja a gyűrődés . A lehúzásokat főleg itt ezen az oldalon találtam .
2013. febr. 9. 13:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem is és elég sok ismerősömnek is van, eddig semmi gond nem volt velük.


Minden márkának van gyenge szériája, a lehúzás ezek miatt szokott kialakulni.

2013. febr. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A magyar valóságban a többség az alsó árszintet célozza meg.

Ott pedig azok darabok vannak, amikbe spórolósan ment a minőség, hogy olcsók legyenek. Nyilván hamarabb le is térdelnek, mint a prémium szériák.


Másfelől a magyar ember azt szeretné, ha az olcsó is olyan volna, mint a drága. Ezt nem kapja meg, sőt még súlyosbítja a dolgot a sufnituning, meg a házi buhera is, a lopott szoftverekről, meg a szomszéd Józsi bácsi (az utca ezermestere, fedőneve Mekk Elek) szaktudásáról már nem is beszélve.


És alegtöbb embernek nem is volt soha. Csak ismer valakit, aki ismer valakit, aki...


Mivel nálunk az Acerek a legolcsóbbak abból fogy a legtöbb. Sokból több a meghibásodás is.


(Azért én inkább Lenovo-t vettem. :D )

2013. febr. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 BM-Striker ***** válasza:

Acer s saját árkategóriáján belül elfogadfató minőséget kínál.


Csak arról nem, szabad elfelejtkezni, hogy nem véletlenül vesznek az emberek drágább gépeket ugyanolyan hardverrel, ha megtehetik, akármilyen márkából.


Az a biztos, ha vigyázol a gépre, és kipróbálod, mielőtt megveszed.

2013. febr. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
én 239 ezres gépet akarok venni szerintem az már nem számít olcsónak.
2013. febr. 9. 18:47
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is ebben a kategóriában vettem az M3-as termékcsaládból enyémet és semmi gond nincs vele.

Igen, ennyiért már minden márkában minőséget kapsz.

2013. febr. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!