Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » 2 Memória kártyánál job-e a 4?

2 Memória kártyánál job-e a 4?

Figyelt kérdés
tehát gyorsabb lessz-e tőle a gép mert az hallottam ha 2 Ram van Dual Chanel módban gyorsabb lessz a gép de mi van akkor ha négy 2GB-os van....
2013. febr. 8. 13:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól tudom kisebb számú modult gyorsabban kezelik a vezérlők.

Vagyis a 2x4 GB jobb mint a 4x2.


És ha jól tudom ezt különbséget ki lehet mérni, de nem fogod érzékelni.

2013. febr. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Első jól írja. Gyorsabb, de érezni nem fogod a különbséget...
2013. febr. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Bocsi tudom hülye vagyok de nem tudom h a 2x4 4x2 melik melyik. Most akkor ha 2db GB van benne vagy ha 4db 2GBvan benne?
2013. febr. 8. 13:18
 4/5 anonim ***** válasza:

Heló!


2x4= 2x 4GB RAM.


Viszont a nagyobb mennyiségű memóriánál ara is kell figyelned, hogy 64-es rendeszered legyen, mert nem érzékeli a 32-es a nagyobb mennyiségű ramot.

Továbbá az alaplapok között is van oylan, ami nem tudja kezelni a nagyobb memóriamennyiséget.(de ennél van rosszabb, pl, ha hibásan van tervezve az alaplap, mert például az M2N4 SLI-be ha három darab ramot akarsz tenni, akkor vagy nem kezeli, vagy kinyírja a ramot - sajnos ez tapasztalat és felhasználók tucatjai jártak így :P)

2013. febr. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönm szépen ezek szerint a 2db 4 gigás mentek a zöld kezek :)
2013. febr. 8. 13:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!