Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen tápot érdemes vennem?

Darth Meow kérdése:

Milyen tápot érdemes vennem?

Figyelt kérdés
Van egy Geforce GT 610 videokártyám (alaplap: Asus P5L-VM 1394) nem tudom mi fontos még; a lényeg az, hogy ehhez a videokártyához elég energiát biztosítson. Milyet érdemes venni? (márka stb.)
2013. febr. 3. 19:16
 1/8 lopokus ***** válasza:
hát ahhoz kb egy elem is jó. Najó persze csak vicc elek. Először is miylen a procid? Másodszor sztem elég egy 300 vagy may 400W-os. FSP, chieftec-eket nézz.
2013. febr. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 lopokus ***** válasza:
max* bocsánat.
2013. febr. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
NE codegen. Egyébként FSP-k Chieftec-ek elég jók. Amúgy ez a kártya elég keveset eszik szóval ha márkásabb tápot veszel szerintem 300W is elég lesz. [link] ez pl. elég jónak tűnik és még sok is lesz.
2013. febr. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Egy minőségi 350W-os tápegység is bőven elég, de a jövőre nézve ezeket ajánlom:

[link]

[link]

[link]

2013. febr. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 lopokus ***** válasza:
az iArena-s chieftecet én nem venném. inkább akkor amit az előttem lévő linkelt. Ha alsó tápos a házad akkor ne az FSP-t, ha meg van pénzed a Corsair-ra akkor mindenképpen azt. De igen ezek kb 2x eltudnák látni árammal a géped:D De a jövőre nézve megérik.
2013. febr. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Na az iarena-t én sem venném meg csak sikerált rosszat linkelnem, amúgy fsp hexa 400....
2013. febr. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm. ^^ Nem alsó tápos a házam, a proci meg 3,2 Ghz. :) Nem nagy cucc az se. :D Köszi a válaszokat, főleg az iponos linkeket, mert tőlük szoktam vásárolni. :D
2013. febr. 4. 00:24
 8/8 lopokus ***** válasza:
hát nem mondtál sokat azzal hogy 3.2GHz:DDD de mind egy ezek tuti elegek lesznek.
2013. febr. 6. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!