Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Össze fogok szereln egy...

Össze fogok szereln egy gépet, de a kábelekkel nem vagyok tisztában. Van valami jelzés rendszer pl. szinek ami alapján tudom, hogy mit hova dugjak? Első sorban a táphoz kéne segıtség. Vagy linkelhettek is.

Figyelt kérdés

Táp: fsp hexa 400W,

ha számít a többi alkatrész akkor majd leírom



2013. febr. 3. 10:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Szólj valakinek és inkább lesd el !!
2013. febr. 3. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

alaplapi power/panel kábelek miat aggódnák inkább

tápcátikat benyomni tán a legegyszerübb dolog csak nem csukott szemmel kel csinálni

2013. febr. 3. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

tök egyértelmű az egész :D

Nem tudom hogy most milyen géped van, de ha asztali, és régebbi típusú, akkor szedd szét, nézd meg hogy vannak benne a kábelek, aztán rakd össze.

Én is így lestem el hogyan kell összerakni egy gépet. Egyedül az alaplapon van egy másik rész, ami nehezebb, nem tudom h annak mi a neve. Van 6-8 tüske egymás mellett meg alatt, és oda kell az USB-t, Audiot, Reset gombot meg power gombot meg mittomén mit rákötni. Ezt majd az alaplaphoz kapott kézikönyv segítségével tudod megcsinálni. De amúgy nem nehéz

2013. febr. 3. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tápegység bekötése smafu, szinte el sem lehet rontani. Az előlapi csatlakozók (usb, mic, hang, power,stb...) bekötése már más tészta. Az alaplap kézikönyvében le van írva hogy mit hova kell csatlakoztatni, jó szórakozást hozzá ;)
2013. febr. 3. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Még egy fogyatékos is összebírna rakni egy gépet
2013. febr. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!