Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi lehet a baja a videokártyám...

Mi lehet a baja a videokártyámnak? (nVidia GeForce 8600 GT)

Figyelt kérdés
Mikor bekapcsolom a számítógépet, a videokártya elkezd zörögni.Szétszedtem és a videokártyán a hűtő ventilátor zörög, forgás közben.Mi lehet a baj, lehet-e cserélni a ventilátort, vagy dobhatom ki úgy ahogy van?

2013. febr. 2. 16:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Kikopott, és nem fut egyenletesen. Hanem mozog a foglalatba. Egy cseppnyi étolajat cseppents oda és tökéletes lesz=)
2013. febr. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sajnos nem lett jobb, ugyanúgy zörög :(
2013. febr. 2. 17:56
 3/4 lambo96 ***** válasza:
Próbáld meg úgy, hogy fültisztítóval kitisztítod a csapágynál és utána oda egy pici gépzsír, vagy étolaj. Amúgy bocsi a kérdésért, de hova cseppentetted az étolajat? :D Mert a venti aljáról kell felszedni a matricát és oda kell. Vigyázz, hogy ne menjen másra.
2013. febr. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Oké, most már sikerült.Az volt a baj hogy nem abba a kis résbe raktam hanem a mellette lévőbe, mert nem szedtem le a matricát. Kitisztítottam és most már jó.

Köszönöm a segítséget!

2013. febr. 2. 19:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!