Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Infoboltba mondták vegyem meg?

Infoboltba mondták vegyem meg?

Figyelt kérdés

Helló

Msi p41m-g26 alaplapom van, van benne most egy Patriot 2gb ddr3 1333mhz cl9 ídőzitésű ram, Bemegyek info boltba és ugyan ilyen ramot kerestem hogy dualba fusson. Ö azt mondja nem muszáj a márkának egyezni ha ugyan az a órajel meg a memória már Dualba fút ? Ez igaz ? ha most veszek egy Kingmaxot ugyan ezzel a specifikációval akkor Dualba fútna ? A válaszokat előre is kössz.



2013. febr. 2. 13:57
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha különböző órajelű is dualban fut, a kisebb órajelű modul órajelén.

Szóval igen, jó a kingmax is.

2013. febr. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Kösszi a választ!! :)

Hát Kingmax 1333mhz 2gb cl9 és Patriot 1333mhz 2gb cl9

A ramok egyeznének!! :) Igy akkor majd ha lesz ídőm beugrok megvenni!! :)

4gb-hoz Kell igaz a Windows 7 64 bit?

2013. febr. 2. 14:11
 3/9 anonim ***** válasza:
Kell igen, vagyis ajánlott
2013. febr. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ÖÖm a gond az, 64 Bites rendszer kell hogy mind a 4 GB RAM ot használhasd, mert 32 essel kb 3.5 öt fogsz csak... na de ha most XP d van, gondolkodj el megéri e. XP használ kb 500 MB ot a RAM ból, így marad 3 GB. win7 használ 1-1.5 GB ot, így 4 ből marad 2.5-3 Gb ha jelenleg is Win7 ed van, nem szóltam c(:
2013. febr. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Igen Windows 7 van!! :)

És ha dualba fút a ram játékoknál lehet majd változást észrevenni vagy nem ?

CPu Intel E5200 Vga GT440

2013. febr. 2. 14:49
 6/9 anonim ***** válasza:
Magától a Dual-Channeltől nem hinném hogy tapasztalnál valami hűűdenagy változást, dee ha már 64 bit, és ha már Win7.. én javaslom hogy 4 GB ot szerválj bele még... hidd el, akkor veszed észre hogy jobb :) a GT440 esen pl ne mtudom miket játszasz ( nekem is az van, én BF3, Crysis2, FarCry 3 stb) , deee talán meglehet, ami 2 GB al kicsit laggolt, az majd 4 el is fog... ez már a VGA hibája lesz, de amugy ha kell a Dual, akor még 2 GB és okés :D amugy nekem is dual ban megy, csak annyi hogy 4 GB volt benne Single-ba, és nem érte meg 64 es Win7 et tolni rá, XP t használtam... majd szereztem még 4 GB ot, ami fogjuk rá, DDR3 ban elég olcsó, így 8 GB megy Dual ban. szerintem az játék terén nem sokat tesz, de jó lesz az :) csak egy Tipp volt hogy ha van keret, akkor ink 4 GB ot.. többel többet érsz mint a Dual al. Szivem szerint azt javasolnám, passzold el valamelyik haverodnak azt a 2 GB osat, és tegyél bele 2 x 4 GB ot 1333 MHz s is elég oda, és akkor Dual is lesz, és akkor tényleg érdemes 64 Bites rendszert használni :)
2013. febr. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Hát.. Kössz a választ nem tudom Én beérem 4 gigával is!! :)

2 Gigán játszok Win7-en!! :)

És hát nem vagyok anyagilag se csucson hogy most többet költsek ráá :D

2013. febr. 2. 15:19
 8/9 anonim ***** válasza:
Tökéletesen megértelek, ez részemről csupán egy javaslat volt :) de hidd el, szerintem 4 GB is elég lesz... a több jobb, de talán fölösleges :)
2013. febr. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Okés Okés !! Kösszi a válaszokat és kössz a tippeket is ! :)
2013. febr. 3. 16:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!