Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik progival lehet tuningol...

Melyik progival lehet tuningolni a procit? Mutatnátok linkeket is, hogy hogy kell használni, mire kell figyelni?

Figyelt kérdés
Aki azt akarja írni, hogy "Ha ennyire nem értesz hozzá akkor ne csinálj semmit se vele", annak üzenem, hogy egyszer mindenki volt kezdő Ő is, és valahonnan el kell indulni, hogy megtanuljon dolgokat az ember, úgyhogy ilyen válaszokat nem kérek. Köszönöm:)

2013. jan. 30. 21:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A progi neve: Basic Input Output System avagy a BIOS. Azért csak óvatosan, bírd táppal és hűtéssel. És ajánlom a Youtube-ot segítségnek.
2013. jan. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Pontosan,egyszer mindent el kell kezdeni valahol.


Először is jó lenne ha leírnád ide a konfigodat,mindent pontosan,a tápot se hagyva ki,főleg nem a márkáját és típusát.

Innen meg lehet mondani hogy egyátalán bele lehet-e kezdeni,valamint hogy megérné-e


Másodszor ha nincs,beszerzel egy megfelelő hűtést a processzornak.


Végül ha már sokat olvastál a processzoroddal kapcsolatos tuning tapasztalatokról,akkor a BIOS-ban óvatosan elkezded emelni az órajelet,ellenőrzöd hogy stabil-e a rendszer,nem ad-e hibákat,nem indul újra stb.Szépen fokozatosan csinálod.


Így semmi infóval ennyit tudok mondani,habár nem vagyok egy tuning szakértő,de kezdetnek jó ha ezt tudod.

2013. jan. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi, mentek a pacsik. Holnap megnézem pontosan a konfigom, mert most mobilról vagyok.
2013. jan. 30. 22:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!