Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » HDMI-ről D-sub-ra. Hogy lehet...

HDMI-ről D-sub-ra. Hogy lehet beállítani a driver telepítése után?

Figyelt kérdés
Vettem egy videókártyát gtx 650 ti 2012-es, és D-sub-on szeretném használni. De a driver telepítése után nem megy a D-sub csak az egeret látom az sem mozog..hdmi-n meg rossz a felbontás a monitornak mert nem full HD , csak HD ready . Kérlek segítsetek , mert megőrülök hogy kiadtam 40-et és nem fogom tudni használni ! Előre is köszönöm a válaszokat !
2013. jan. 30. 08:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Mert másodlagos monitornak érzékeli.

win+P vel jön fel az ablak ahol tudod állítani a monitorokat.Nem értem hogy mi bajod van a hdmi-vel.Vedd lejjebb a felbontást hd 1280x720 ra és jónak kell lennie.

2013. jan. 30. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Használd a HDMI-t, csak állítsd be a monitor valós felbontását(natív) a gépen, ami gondolom nem 1280x720. Inkább 1366x768.
2013. jan. 30. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nativ 1920x1080 ami full HD ~es nekem HD ready van a felbontást hiába állítom nem passzol egyik sem ..a nvidianal is állítom meg a képernyő felbontasnal is
2013. jan. 30. 09:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!