Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Realtek HD / X-Fi driver...

Komplikato kérdése:

Realtek HD / X-Fi driver (Gamespirit) telepítése?

Figyelt kérdés

Keresnék angol vagy plán magyar nyelvű leírást a Gamerspirit nevű jóember által készített Realtek HD Audio X-Fi driver telepítéséhez, mert a spanyol nyelv még fordító oldallal is kifogott rajtam.

Meg van a 2.67-es moddolt driver is (x64), meg az összerakott 2012-es moddolt X-Fi drivercsomag is.


Annak aki nem értené, a Craetive kiadott X-Fi drivert, az X-Fi kártyák összes tudásával Realtek HD és Via 17xx audio kódekes alaplapokhoz, de csak néhányhoz (GigaByte, Asus kiemelt lapjai) és ezeken is csak 10 napig megy ingyen a csomag. A jó ember meg "megoldotta", hogy az összes ilyen alaplapon működjön. Aki meg kötekedni akar a dolog értelmén, a két legkisebb X-Fi kártya is szoftveres megoldás ...


Szóval kéne telepítési útmutató.



2012. okt. 3. 12:50
 1/1 A kérdező kommentje:

Magát a drivert, drivereket sikerült feltennem és az időlimitet is kilőttem, de ...


Amikor felteszem a Gamespirit MOD verziót a Realtek HD-ből, akkor elötte hibáa szedem le előző drivert és csinálok registry tisztogatást, a W7 első indításnál visszadob pár DLL-t, a beállító panelt és pár registry sort, így hiába minden, mert felmegy az X-Fi csomag, de mind a Realtek, mind a Sound Blaster panelből hiányzik jó pár beállítási lehetőség, pl. AC3, Dolby, stb.

Ettől függetlenül már a gép újraindulása után érezhettem, hogy megy az SRS és az EAX. Csak filmnézéshez jó lenen a többi is.


Valamilyen direkt hangkártya driver eltávolító program van? W7-ből hogy írtsam ki, hogy ő akarjon HW-t telepíteni?

2012. okt. 3. 14:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!