Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha van egy intel celoron 3.3...

Ha van egy intel celoron 3.3 ghz provim es egy Nvidia 3.3 procesor van kulombseg?

Figyelt kérdés
Lattam egyes komenteket ameik azt irta h az egyik job en nm ertem mert lenne job az egyik a masiknal ugyan ojan eroseguek
2013. jan. 25. 15:16
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

"tat vigyej mindegy h mijen marka engem ez most nm erdekel me nm akarok venni csk meg akartam kerdezni h mert van az hogy pl azt mondjak h az intel celeron job mint a nvidia mert ugyan ojan erosegu"


39 szót írtál le,ebből 10 kapásból rossz,de az ékezet mentességet és a rövidítéseket nem számoltam bele.

Van még azért mit tanulni hidd el.

2013. jan. 26. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Szerintem te nm tudsz szamolni es en nm hiszem h te ojan tokeletesen irsz aze te is szoktla hibazni.Hibazni emberi dolog vagy te nm erzed maga annak?Jah es bocs ot az elejen roszulirtam a nem-et me te a roviditest is hibanak veszed.:P
2013. jan. 26. 11:49
 13/23 anonim ***** válasza:

"Szerintem te nm tudsz szamolni es en nm hiszem h te ojan tokeletesen irsz aze te is szoktla hibazni.Hibazni emberi dolog vagy te nm erzed maga annak?Jah es bocs ot az elejen roszulirtam a nem-et me te a roviditest is hibanak veszed.:P"


Hmmm....

-Nem helyett mindig 'nm'

-'ojan' helyett 'olyan'

-'azé' helyett azért

-'szoktlá' helyett szoktál

-'maga' helyett magad

-'ot' helyett ott

-'rosszulírtam' helyett rosszul írtam

-'me' helyett mert


Nem megy ez neked, hidd el.

2013. jan. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Ember minek rakjak ékezeteke?Nálunk nem használnak ékezeteket mar bocs
2013. jan. 26. 14:12
 15/23 anonim ***** válasza:

Felfogtad azzal 3 bites agyaddal hogy nem az ékezettel van a gond hanem a helyesírással,vesszők,tagolás hiányával?


Tökéletes példája lennél az értelmező szótárban,a 'kretén' szóra.

2013. jan. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Max ijenekt Ă Î Ț Ș Â érted?
2013. jan. 26. 14:18
 17/23 anonim ***** válasza:

Nem tudsz megírni egy választ anélkül hogy ne legyen benne egy fatális helyesírási hiba.


Ha nem magyar vagy,akkor mondjad,abban az esetben megértem hogy nem megy úgy, mint az anyanyelved,de minden más esetben pedig keresd fel az általános iskolás tanító nénidet,és mond meg neki hogy váltson pályát.

2013. jan. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Nekem ne gyere mar ezekkel a dumakkal h te ojan bocsanat olyan tokeletesen irsz.Jo kifogas sosem rosz. Te tanuj meg par kozmondast PL:Masnak a szemeben meglatod a szalkat de a magadeban nem latod meg a gerendat ez pont rad illik.
2013. jan. 26. 14:23
 19/23 anonim ***** válasza:
Te hány éves vagy?
2013. jan. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
20
2013. jan. 26. 14:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!