Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha van egy intel celoron 3.3...

Ha van egy intel celoron 3.3 ghz provim es egy Nvidia 3.3 procesor van kulombseg?

Figyelt kérdés
Lattam egyes komenteket ameik azt irta h az egyik job en nm ertem mert lenne job az egyik a masiknal ugyan ojan eroseguek
2013. jan. 25. 15:16
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Procim bocsnat nm provim:D
2013. jan. 25. 15:18
 2/23 anonim ***** válasza:
Fuss csak ennek neki újra.
2013. jan. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

Pontosítsd hogy mi az a nvidia processzor

csak nem AMD?

vagy videokártyát akarsz öszevetni processzorral?

ez így még kevés lessz magában

vagy linkeld komentet, oldalt, képet

pontos típúst irj vagy még valamit...

2013. jan. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
tat vigyej mindegy h mijen marka engem ez most nm erdekel me nm akarok venni csk meg akartam kerdezni h mert van az hogy pl azt mondjak h az intel celeron job mint a nvidia mert ugyan ojan erosegu
2013. jan. 25. 15:46
 5/23 anonim ***** válasza:

Te fogyatékos vagy?


Légyszives tanulj már meg úgy írni, mint egy normális ember.Vége az analfabetizmus korszakának.


Ha ez sikerül,utána tegyél fel egy normális kérdést.Mert az egyetlen létező dolog ,amit ki lehet venni az írásodból,az egy Intel Celeron processzor.De arról se tudunk semmit.

Nvidia processzor meg nem létezik.Ők VGA-t gyártanak.


Ha 7 éven aluli vagy,akkor ne haragudj,megértem hogy képtelen vagy értelmesen írni,de ha a felett,akkor ajánlom hogy keress fel egy speciális iskolát,mert nálad nem csak a helyesírással van gond,hanem az egyszerű gondolkodással is.

2013. jan. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

:D

hagyd szegényt nem érdekli a márka de azért márkákat irt:p

mert hogy nvidia is egy bejegyzett védjegy és intel celeron is

.

mivel processzorokról kérdezel ha igaz kérdezö ezért igen is fontos a ""márka""

mivel nincsen külön egy csomó gyártója mint a videokártyáknak

és ez a két gyártó intel és amd más "utvonalon" tervezi a peocesszorait vagyis nem azonosak (ha teljesítményük tegyük fel megegyezik is valamiben)

.

mondjuk tejsen feleslegesen irok mert ugysem érted akor viszont minek kérdezni ha ugysem értenéd meg paraszti konyhanyelven sem

mi lene ha pár szakszót is irnának?:D

2013. jan. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Szerintem te vagy a fogyatekos agentK en megtanultam irni te tanuj meg olvasni es ha epp ojan papaszemes vagy odairtam mindegy mijen marka csk hat akinek a beszolasi kepessege gyenge az be se kapcsoja ma a netet mar bocsanat
2013. jan. 25. 18:45
 8/23 A kérdező kommentje:
Es am Közveszélyes Kontár megertettem kosz
2013. jan. 25. 18:47
 9/23 anonim ***** válasza:
agentK +1,Ezt én se értem.
2013. jan. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Látod kérdező,bölcsebb maradtál volna,ha nem írtál volna többet.

De látom én hogy nem klappol nálad minden,írni még mindig nem tudsz,a kérdésed ugyanúgy értelmetlen.


De a baj csak ott van,láttam hogy konfigokhoz írtál,hát inkább ne tedd légyszíves,jobb lesz a világ anélkül.

2013. jan. 26. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!