Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi kell ahhoz, hogy egy gépen...

Mi kell ahhoz, hogy egy gépen egyszerre tudjakfilmet és játékot hallgatni külön?

Figyelt kérdés
A hangot szeretném megoldani(integrálthangkártya,előlapi- hátlapi panel).Filmet szeretném hallgatni a hangfalon,az hátra van bedugva.Játékot szeretném a fülesen, az előre van bedugva.

2013. jan. 22. 12:54
 1/8 Golan Trevize ***** válasza:
Két hangkártya biztosan fog kelleni, azon kívül egy olyan zenelejátszó program, amiben tudsz választani, hogy melyik hangkártyán szóljon a zene.
2013. jan. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Golan Trevize jól írta. Az előlapi és hátlapi csatik ugyan ahhoz a kártyához tartoznak. Egy plusz kártyát kell beszerezned.
2013. jan. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Koor nekem jó egy usb-s hangkártya is pl 1 ilen:König CMP-SOUNDUSB12?
2013. jan. 22. 14:16
 4/8 anonim ***** válasza:
Olcsó hús, de ha neked megfelel.
2013. jan. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
szerezzek inkább beépíhetőt?Tényleg annyira kell hogy a játék szóljon.
2013. jan. 22. 14:42
 6/8 Golan Trevize ***** válasza:

Jut eszembe. Az sem biztos, hogy tudod használni az integrált kártyát, ha rákötsz a gépre még egyet.

De amúgy hogy hallasz a filmből bármit is, ha szól a játék a füleden?

2013. jan. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Golan Trevize, nálam működött korábban, azért írtam h egyet is elég venni.

K.: hát megveszed ezt kis pénzért, aztán ha nem jó még mindig csak egy ezressel vagy hátrányban :)

2013. jan. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Működik az usb-s hangkártyás műsor.Köszönöm a segítséget.Egyébként nagyon egyszerű,csak félig van rajtam a füles,annyira nem érdekes a játék hogy teljesen odafigyeljek.Így bedobok egy filmet és máris király vagyok.:)
2013. jan. 23. 11:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!