Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez VGA hiba lenne vagy micsoda?

Ez VGA hiba lenne vagy micsoda?

Figyelt kérdés
Most vettem egy új videókártyát (Sapphire HD7850), és amikor újraraktam a rendszert, rögtön feltűnt hogy látszik a monitoron a képfrissítés, ha sötét a háttér. Tehát rendesen látom a 60Hz-s frissítést, főleg Minecraft menüben, MW3 menüjében stb...Ez azt jelenti hogy hibás a kártya? Vagy a monitorom kezd meghalni? (Monitor:Asus VH222D) Ha hibás a kártya akkor garanciálisan kicserélik? Az iPon-ról rendeltem, kb 4 napja van meg.

2013. jan. 19. 08:28
 1/9 anonim ***** válasza:
te nem a képfrissítést látod, hanem a földhurkot a géped és a monitorod között.
2013. jan. 19. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De a régi kártyával nem volt ilyen problémám, csak ezzel. És amúgy a földhurok ellen tudnék valamit tenni?
2013. jan. 19. 09:10
 3/9 anonim ***** válasza:

Gondolom a videókártya driver már fent van.:)

Asztal>jobbgomb>képernyőfelbontás>Tedd nagyobb felbontásra, vagy Speciális> Monitor. és nagyobb Hz re

2013. jan. 19. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
XD
2013. jan. 19. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Driver egyértelműen fentvan, próbáltam már FullHD-ban 60HZ-en, alacsonyabban 75Hz-en, de nem lett jobb akkor sem.
2013. jan. 19. 09:14
 6/9 anonim ***** válasza:

Az új kérdésedet olvastam de eltűnt.

Csak tippelni tudok.

Frissítsd a monitorod driverét ne a winfos univerzálisát használd(cd vagy gyártó honlapja)és ne használj magasabb Hz-et mint amit a monitorod tud általában 50-60Hz.

2013. jan. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ha magasabbat használnék, semmi sem jelenne meg mert nem tudná megjeleníteni. 1920x1080x60Hz-ben használom, de kipróbáltam az összes felbontás összes frekvenciáját, sikertelenül. A DirectX-ből a legfrissebb van fent, lehet hogy megérné egy régebbi drivert feltenni, hátha?
2013. jan. 19. 11:12
 8/9 A kérdező kommentje:
Észrevettem, hogy akkor csinálja, ha valami játék fut. Például ha elindítom a Minecraftot, akkor csinálja a böngészőben is, de amint bezárom, eltűnik a vibrálás.
2013. jan. 19. 11:40
 9/9 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

garanciáztatod szépen a videokártyát


de sokminden más is közre játszaht

alplap

táp


stb stb...

2013. jan. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!