Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan lehet még növelni a...

Hogyan lehet még növelni a lapozófájl méretét?

Figyelt kérdés

Már egy ideje próbálom beállítani a megfelelő méretet, de nem megy. Legalábbis hagyományos rendszer alatti beállítással. Hiába állítom nagyra, akkor is 0 a mérete. Hogyan lehetne másképpen beállítani ?

A haverom azt tanácsolta:\'\'húzd rá a C-re kézzel\'\' Ezt érti valaki, és ha igen hogyan kell ? Előre is köszi.


2009. aug. 30. 08:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Ahogy én szoktam:

Sajátgép, jobb egérgombbal -> Tulajdonságok -> Speciális fül -> Teljesítmény -> Beállítások -> Speciális fül -> Virtuális memória -> Módosítás

Az új abalakban rákattintasz a C: meghajótra, lentebb az egyéni méret legyen bepipálva, megadhatod a kezdeti és maximális méretet MB-ban. Végül a Beállítás feliratra kattintás. A gép újraindítása után lép érvénybe.

Általában a mérete a valós memória mennyiség másfélszerese.

2009. aug. 30. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi, de azt leírtam a kérdésem alá, hogy a szokásos rendszer alatti beállítással nem megy.

valami más megoldá kellene, ha van ilyen egyátalán. :)

2009. aug. 30. 11:36
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát akkor nem értem a haverod mit értet azon, amit mondott.Amúgy mennyi ram van a gépben? Sima XP-t használsz (tehát nem Simplycity, Reborn stb)?
2009. aug. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igen, sima xp prof van a gépen. A memóriám elég kevés,256MB, de eddig semmi gond nem volt vele.

Rendszer alatti beállításnál sem engedi átállítani a virtuális memória méretét. Átállítás és restart után még mindig 0 MB-t foglal le. Csak én használom a gépet, tehát én vagyok a rendszergazda, nem a jogosultságokkal van gond.

2009. aug. 31. 14:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!