Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » VTX3d 6750 1GB ddr5 Mi lehet...

Stickles kérdése:

VTX3d 6750 1GB ddr5 Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

A fent említett vga használat közben úgy értem h ha elkezdek nyomni egy játékot(nem minden esettben) egy idő után elmegy a kép pár másodpercig van hang majd lefagy a gép és a reset gomb megnyomása után kel életre

PL: metro 2033 , átállítom dx 11 a játék elindul de pár másodperc után kifagy ugyan úgy ahogy leírtam , de más játékoknál is előfordul amiknek kisebb a gép igényük PL:LOL

és már nem tudom mitévő legyek , a processor gyári hűtőjét lecseréltem , 2 ventit is rá nyomatok a vga-ra és nem tudom lehet a problem

Ha valami megoldást tudtok osszátok meg velem

Köszönöm


2013. jan. 14. 12:38
 1/4 Osynho ***** válasza:
Milyen tápod van?
2013. jan. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem 512-esbe van és nekem is csinálta. Megvettem, beraktam, rákötöttem a plus kábelt is, több játék inditásánál is sötét kép, indítottunk egy furmark-ot ott is egyből. Kivettem visszaraktam megint és egy idő után nem csinálta. Azóta is teljesen jó.
2013. jan. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Chieftec 450W - 3magos proci amin unlockolva van a 4mag 8gb ram 1600 mhz és egy 250es sata vinyó
2013. jan. 14. 17:42
 4/4 A kérdező kommentje:
Sőt most elindítottam ezt a furmarkot , végig vitte 100%ig 69-70 C fok között ingadozott 70%-és 100% között , szval a hőfok se lehet zavaró
2013. jan. 14. 18:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!