Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szeretnék váltani, megéri?

Szeretnék váltani, megéri?

Figyelt kérdés

Most egy 5 éves gépem van. régen rengeteget használtam játékra de most már nem igen, úgy 3 éve. Gondolkozok, hogy laptop vagy asztali gép. Lehet megint kacsingatnék a játékok felé nem tudom. De megéri manapság beruházni egy asztali gépre, mivel szinte 1 év se kell és az értéket 1/5 lesz. Továbbá ilyesmi gépre gondoltam:

[link]


[link]


[link]


Ezek közül bármelyik megérné?


2013. jan. 11. 08:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha laptoppba gondolkodsz is igen nagy az árzuhanás.

Ezek nem gamer gépek.Inkább döntsd el hogy mi az az összeg amit rászánsz és valamelyik gépösszerakón kezdj el zongorázni majd segítünk ha elakadsz.

2013. jan. 11. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Sem számítógépet, sem autót nem éri meg venni, ha értékmegőrzésről van szó. Ha az értékállóság a lényeg, akkor aranyrudat vegyél, ne gépet.

A laptop még gyorsabban amortizálódik. Megveszed 200ért, ahogy kihoztad a boltból, 150ért sem menne el használtként.

2013. jan. 11. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ezek közül talán az első, de alig tudni valamit róla, hogy mi is van benne.

75-80 körül (meg úgy bármennyiért) inkább neked volna érdemes összerakni egyet.

2013. jan. 11. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha ilyen gépekben gondolkodsz, akkor valóban ne számíts jóra.
2013. jan. 11. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anti paladin ***** válasza:

Egyik se oké.

1. A grandós gépről semmit nem lehet tudni. Plusz valaki írta hogy 500 gigás helyett 300 gigás vinyót raktak bele...


Az athlon procis gépnél ha hozzáteszel 10-15e, újonnan megkapod újabb videókártyával és a saját nevedre szóló garanciával. Újonnan persze.


Az a6-os nem lenne rossz de helyből memória csere kell neki mert az 1333-as rammal helyből 20%-os teljesítmény csökkenés jár játékok alatt. És egy kicsit túl is van árazva.



Ha csak ritkán játszol sztem valami ilyennel járnál jól:

fm2-es a8-as proci ~25e (ezzel már lehet játszani 1440-es felbontáson)

Alaplap hozzá ~20e

ram 2x4 giga 1866-os ~15e

fsp hexa 400 ~10e

ház ízlés szerint

vinyó wd 500 giga 18~


~ 88e, ipon alapján

2013. jan. 11. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!