Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Videokártya Intel HD 3000 és...

Normen76 kérdése:

Videokártya Intel HD 3000 és GT 630 M. Hogy tudom kijelölni, hogy a gép melyiket használja?

Figyelt kérdés

Videokártya Intel HD 3000 és GT 630 M. Hogy tudom kijelölni, hogy a gép melyiket használja ?


A Laptopban van egy Intel HD 3000 és egy GT 630M VGA. Azonban úgy tűnik a GT 630M-et nem hazsnálja, vagy nem látja. Pl. ha leszedem az nvidia oldaláról a megfelelő drivert, telepítéskor azt írja, hogy a telepítő nem talál eszközt a driverhez


Az eszközkezelőben ott van mind a két típus, a HD 3000 is és a GT 630M is. De nem ad be lehetőséget ahol el tudom dönteni melyiket használja. Jelenleg ha játszom a HD 3000-et használja holott az ha jól tudom sokkal gyengébb mint a másik. 1-2 napja van csak hogy visszaesett nagyon a grafikai teljesítmény. A World Of Tanks játékkal tudtam eddig közepes grafikán játszani, most pedig minimumon is alig megy a játék.


A kérdésem tehát az lenne, hogy tudom beállítani a laptopot úgy, hogy a GT 630M VGA legyen használva ne a HD 3000 ?



2013. jan. 7. 17:20
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!