Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik a legjobb gép ezek közül?

Melyik a legjobb gép ezek közül?

Figyelt kérdés

Melyik lenne a legjobb választás?Meddig állna helyt a gép?Vinné az összes játékot ultrán?

[link]


[link]


[link]


2013. jan. 5. 16:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Egyik se valami jó.
2013. jan. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igaz.Szerintem is eléggé rosszak.Ez veri őket? [link] HD 7770-es graf.kártyával
2013. jan. 5. 17:09
 3/11 ataaa ***** válasza:

Én most FX-es configot dobnék össze, de amit utoljára linkeltél, annál öreg az alaplap.

Inkább rakd magadnak össze alkatrészekből és úgy magadnak válogathatod össze a legmegfelelőbb alkatrészeket. Vagy kérd meg egy ismerősödet, esetleg egy szakembert kisebb összegért. Úgyis jobban jössz ki...

Alaplapnak FX-es rendszer esetén legalább 970-as chipsetes legyen (én most Asrockot vennék), procinak én a 6100FX-et választanám, Kingston RAM jó, de inkább 1600 Mhz.

Videókártya esetén pedig ha az nVidiát 650-est választod, akkor abból mindenképp a Titániumot!

2013. jan. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 ataaa ***** válasza:
Többször beleszerkesztettem a kommentembe, így néhol szintaktikailag kissé hibás, de remélem a lényeg érthető belőle. Kár hogy nincs Módosítás gomb! :-)
2013. jan. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ha volna rá több pénz akkor esetleg.Ez volna kb a max.
2013. jan. 7. 20:23
 6/11 ataaa ***** válasza:
Mekkora rá a keret Ft-ban? Összeállítok egy olyn minimum konfigurációt neked, amit az évek folyamán kis ráfordítással tudsz majd fejleszteni, hogy folyamatosan használható géped legyen.
2013. jan. 9. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
42 ezer dinár azaz 110 ezer forint. [link] innen össze tudnád rakni?
2013. jan. 9. 17:35
 8/11 ataaa ***** válasza:

Amit linkeltél, ott annyiból ki tudtam hozni az alaplap+proci+RAM+VGA+HDD+DVDRW -t. Gondolom monitorod van, ehhez már csak egy ház meg egy jó táp kell. Én nem ragaszkodnék kimondottan ehhez az üzlethez, mert a listában nem találtam meg mindent.


Én ezt venném: (aktuális ipon árakat írok)



- ASROCK 970 Extreme3 19337 Ft (ebbe később ha mérséklődnek az árak belerakhatod a leggyorsabb 8 magos FX-et is)


- AMD Phenom II X4 965 3.40GHz AM3 BOX Black Edition 24041 Ft (hűtő maradhat a gyári)


- KINGSTON 4096MB HyperX DDR3 1600MHz CL9 KIT KHX1600C9AD3K2/4G 7910 Ft (később bővítheted ha visszábbszelidülnek az árak)


- Ház ami neked tetszik, de jó ha alsó tápos, ezek jobban szellőznek (a táp alulról szívja a friss levegőt, és hátul fújja ki, nem keveredik a ház levegőjével)

- Tápnak elég egy jobb fajta 400-as FSP vagy Chieftec

(házat és a tápot próbáld 20 000 körül kihozni)


- Merevlemezárak még mindig az egekben vannak, így azzal egyelőre módjával ha spórolni akarsz. Ha meg később lesz pénzed fejleszteni, vegyél a rendszernek egy SSD-t, amit meg most veszel, megtartod adatpartíciónak.


- Videókártyából én nVidia 650Ti 1GB vennék, de az most olyan 37 000 Ft-tól indul. Lehet érdemesebb valami olcsóbb AMD-t venni, és később azt is cserélheted.


- Sokan manapság nem is vesznek optikai meghajtót, hanem USB-n keresztül húzzák fel a rendszert, bár egy DVDRW kb. 4-5 ezer Ft.


Így egy kicsit túlléped a 110 ezres határt, de inkább érdemesebb kicsit többet rászánni, és időtállóbb, könnyebben fejleszthető géped lesz.

Sok sikert!

2013. jan. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! :) 500W Thermaltake jó lesz?
2013. jan. 9. 21:15
 10/11 ataaa ***** válasza:

Nincs vele tapasztalatom, de jó márka, 500 W meg bőven elég.

Minden gyártó a takarékosabb hardverekre gyúr. A videókártyák a nagy energiazabálók, de gondolom nem 150-200 ezer Ft-os darabot akarsz venni. :-)

2013. jan. 9. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!