Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ennek a játéknak lehet állítan...

Ennek a játéknak lehet állítani a grafikáját?

Figyelt kérdés
Leszedtem a 007 - Legends játékot, de csak a felbonzást tudom állítani, olyan rossz grafikája van hogy rendesen szégyelem hogy ez is számítógépes játék.......én nem vagyok számítógép függő, de időnként szeretek egy kicsit játszani.van egy erős középkategóriás gamer gépem, és gondoltam James Bond - ozok egy kicsit, még ezt nem próbáltam, de amit abba láttam----rendesen rosszuzl lettem. egy 2012-es játéktól az ember sokkal többet várna, nem? Az Activision most jól leégette magát
2013. jan. 5. 15:43
 1/4 A kérdező kommentje:
Az a legrosszabb az egészben hogy telenoros netem van, és korlátozott 100gb-ig, úgyhogy most rövidebb lettem majdnem 8 gigával, ehelyett leszedhettem volna valami régit is ilyen erővel.mondjul az Airborne-t, ami 100 körrel alázza.nem akarok panaszkodni, csak mérges vagyok, mert az ember leül egy kicsit a gép elé kikapcsolódni, és egy ilyet lát..a Farcry 3 után ez felzaklatott:)
2013. jan. 5. 15:47
 2/4 anonim ***** válasza:
"...nem akarok panaszkodni, csak mérges vagyok..." - Szóval mérges vagy, mert INGYEN (és illegálisan) letöltöttél a netről egy játékot, amit mások megvesznek, mivel sok-sok ember dolgozik rajta és neked nem tetszik... Azért álljon már meg a menet. :) Mellesleg vannak játékok, amiknél kevés a grafikai beállítási lehetőség. Általában ezek leginkább konzolra készülnek és csak gyorsan összeraknak egy PC-s portot is.
2013. jan. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Te meg mit szólsz le, képzeld a feltöltőnek szépen megköszöntem - tudom hogy jószándékú, de ez nem az ő hibája. sok játékot külön lehet állítani, azért kérdeztem hátha valaki tudja ha igen. Amúgy meg ne ismételd a mondataimat idézőjelbe mert az bagyon gyerekes, és ha nem vagy író vagy költő ...akkor még felesleges is:)
2013. jan. 5. 16:11
 4/4 A kérdező kommentje:

nagyon:)

ja és már rengeteg játékot feltöltöttem én is, amit meg se köszöntek. Nyugodtan csámcsoghatunk az ingyenesen is, ha már ennyire modern világban élünk....ha esetleg megbántottalak ne haragudj, nem állt szándékomban!

2013. jan. 5. 16:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!