Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szeretnék gépet vásárolni...

Szeretnék gépet vásárolni ipon.hu-ról tudnátok ajánlani valami konfigot?

Figyelt kérdés
85 ezer forintom van rá. Örülnék ha futna rajta a Far Cry 3.
2013. jan. 3. 22:22
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
47%

Tudom én, még az én jelmondatom volt, na de ez a pénz komolyan kevés rá.

Még egy 10-es is lökne rajta.

Talán a RAM-ot megérni 2*2 nek megvenni a Dual Chanel miatt.

2013. jan. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
47%
aqua.hu-n próbáltál utánanézni?
2013. jan. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:

Nézelődtem ott hitelt is lehet felvenni de annyira nem értek hozzá és annyira sok az új infó hogy mindjárt felrobbanok.

eddig úgy voltam hogy rendelek pcoutlet.hu-rol de annyi a negatív kritika róla hogy az kegyetlen. már azt se tudom hogy mit nézzek ha meg be mennék pc-s boltba ott a szemembe hazudnának és átbasznának...

2013. jan. 3. 23:25
 24/27 anonim ***** válasza:
47%

ez így van, a pc boltosok csak ahhoz értenek, bezzeg mikor be viszed a hibás géped, azt se tudják hogy eszik-e, vagy isszák.

próbáld meg aqua.hu-ról, elég sok ember használja, jó a kínálat is.

2013. jan. 3. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

mint írtam is nem szeretem az ipon.hu-t ...drágább mint az látszik is .. [link]

összeszedtem neked de pl táp is 10 k és HDD nincs a pakkba

ez a képen 78k

2013. jan. 3. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
Rendben majd holnap megnézegetem egy kicsit, köszi a segítséget mindenkinek okosabb nem lettem de viszont még jobban összelettem zavarodva fene gondolta volna hogy ez ilyen bonyolult lessz :D na mindegy majd holnap újra neki kezdek a nézelődésnek, mára elteszem magam még egyszer köszi mindenkinek a segítséget.
2013. jan. 3. 23:35
 27/27 anonim ***** válasza:
51%

"De tápon még mindig nyerhet, hiszem már 500 Wattos is van 7900 ért. "

Mutass újonnan jó 500-as tápot ennyiért. Ha kevés a pénz akkor se érdemes 1K-t spórolni a tápon, de tudjuk te táp zseni vagy...

Téged meg kb mindenki piros kézzel illet, és hiába vagy megsértődve jogosan.

Arra is kíváncsi volnék, miért olyan szarok a seagate vinyók, és nem arra vagyok kíváncsi hogy neked volt némi rossz tapasztalatod, vagy pár embernél olvastál. Tápegységből is van panasz a Seasonicra még se mondja senki ne vegyél SS tápot. Az viszont igaz, hogy a seagate a régi megbízhatóságát el bukta, de amiről te írsz nem kicsit túlzás.

2013. jan. 4. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!