Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Egy egeret szeretnék vásárolni...

Egy egeret szeretnék vásárolni Call of duty-hoz. Tudtok ajánlani jókat? Jöhet drága is!

Figyelt kérdés
2009. okt. 18. 23:21
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekem Logitech G5 egerem van, régebben codoztam, jelenleg cszek,de nagyon jó kis egér :)

De vannak még jók. Írok párat:

Logitech mx518, g9

Razer: Deathadder, Krait, Mamba

Roccat: KONE

Én most akarok újat venni, egy ICON7 z500-as egeret.

Az itt felsoroltak közül mind megéri a pénzét. Remélem tudtam segíteni.

2009. okt. 18. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Razer Krait tökéletes.. olcsó is jó is.. 2 évig volt olyanom semmi baja nem volt 2 év után se pedig minden nap játszottam vele napi 6-7 órát is.. (counter strike) . már nincs meg sajnos azaz egér... részeg voltam és ideges és szétvertem,, D:SA:D de alig birtam szét törni olyan jo egér volt :D ha vissza térek a játékhoz majd ilyen egeret veszek ujra :D
2009. okt. 19. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
23:59 mi a nicked? :D
2009. okt. 19. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
pr0 gamerként tapasztalatom megosztom: SOHA ne vegyél logitech mx518 egeret. jó de mind elromlik ua a hibával. g5 -g9 mindkettő nagyon jó egér. nehány játékostársam a razerre esküszik.
2009. okt. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
a pr0 gamer jelző elég durva volt. Nekem sok ismerősöm van, akik mx518al játszanak huzamosabb ideje. Lásd JustSkill (becup09 cod4 3. helyezet) MARK, STiN, IDIOT is mx518al játszik.
2009. okt. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
aha. nekem 4db mx518 volt mind ugyanazzal a problémával és lassan 10éve játszok. tudom miről beszélek.
2009. okt. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
akkor a hiba benned van.
2009. okt. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
végülis is egy speed-link kudos-t vettem.lécci nyugtassatok meg h nem szar egér:D
2009. okt. 19. 16:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!