Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek meg lehetne...

Szerintetek meg lehetne oldani valahogy?

Figyelt kérdés

Van egy 160ezer forintos Lenovo B560 laptopom, amit leejtettem kb 40cm magasról és a bal alsó sarkánál megrepedt a hátlap (már nagyon mérges vagyok miatta magamra)

Szerintetek ezzel mi lehet kezdeni?

Esetleg garanciát kötni rá aztán bejelenteni, hogy eltört vagy esetleg olcsóbb megoldás?


2013. jan. 3. 18:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Mert már nincs rá garancia? Garanciát nem lehet csakúgy kötni, aztán meg átvered a gyártót/boltot stb.

Zavar, hogy megvan repedve? Mennyire súlyos a helyzet? El kéne vinni szerelőhöz és megkérdezni kb mennyi lenne megcsináltatni.

2013. jan. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azt csak pénzért tudod javíttatni. Dobálás esetére nincs garancia, mert az nem rendeltetésszerű használat...
2013. jan. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És szerintetek műanyagjavítóhoz vigyem vagy pedig rendes laptop szervízbe?
2013. jan. 4. 18:47
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha a hátlap repedt akkor számítógép-szervízbe, de igen sokba kerül, szerintem ha nem zavar, ne javíttasd meg...
2013. jan. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem olyan nagy repedés, de nagyon idegesítő a tudata, hogy ott van, majd elmegyek egy szervízbe aztán megkérdezem hogy mit tudnak kezdeni vele...
2013. jan. 4. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!