Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Amikor a lezárják a gépet,...

Amikor a lezárják a gépet, valahogy fel lehet oldani?

Figyelt kérdés
Gondolok itt amikor a tanár lezárja nekünk órán,kéne egy jó trükk,ha tudtok!
2012. dec. 6. 16:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi az hogy lezárja a gépet? Fog egy lakatot és lezárja v mi?
2012. dec. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
gondolom ugy érti hogy vannak az ilyen régi gépek amiket "kulcsal" lelehet zárniXD még régebben mi is olyant használtunk..
2012. dec. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Na ne,azért már....Úgy értem a lezárást,hogy nem bírsz semmit csinálni a géppel,vagy is semmire sem reagál és csak ő bírja visszaállítani,valami trükk van erre?Így érthető?
2012. dec. 6. 16:16
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem igazán értem, de az ilyen lezárások általában nem véletlen lezárások. Mivel hálózati kapcsolaton keresztül zárja le, és a géppel semmit nem tudsz csinálni, nem sok esély van rá, hogy feloldod. Maximum egy jól megírt programmal belépsz a hálózati kapcsolatba és feloldod, de egy ilyen programot megírni nem 10 évesek szoktak.
2012. dec. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát igen,nem vagyok 10 éves ha arra célzol,már rég elhagytam!Amúgy a task managerbe belép,de ott sem birok semmit csinálni!
2012. dec. 6. 16:47
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem pont arra céloztam, hogy 10 éves vagy, a lényeg, hogy elég fiatal lehetsz, a kérdés alapján. Ha a tanár lezárja a gépet azt nyilván okkal teszi, nem csak úgy, hogy szabadfoglalkozás közben lezárogatja mert szórakozik vele. Gondolom azért teszi, mert az egész osztály facebookozik, és ebben az esetben egyet is értek vele. Órán inkább figyelj!
2012. dec. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Internet is egy nagy rakás...amúgy be se enged csak német facen.Mindegy ha nem tudsz segíteni akkor hadjuk!
2012. dec. 6. 17:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!