Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik laptop a jobb? Itt nem...

Melyik laptop a jobb? Itt nem márkára gondolok, hanem tudásilag mennyire áll messze egymástól a 2 gép? Lentebb!

Figyelt kérdés

1.: [link]

2.: [link]



2013. jan. 2. 22:34
 1/6 anonim válasza:
az első.
2013. jan. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És ezt valamivel alá tudnád nekem támasztani? Csak mert látom én is h i3 mindkettő bár, a Packard Bell-nek elvileg jobb, de viszont az acerben jobb a ram bár kevesebb van benne, de az USB-je 3.0
2013. jan. 2. 22:46
 3/6 A kérdező kommentje:
Asus*ban
2013. jan. 2. 22:56
 4/6 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

1. Nek 1. (Elsö - vagyis "legrégebbi" i - széria) Generációs i3 a van nem mondanám hogy jobb... (ilyent ma már újonan nem igazán éri megveni)

2. Nak 3. (Harmadik) Generációs Ivy Bidge ami a legújabb ma még

szóval procija jobb

4GB elég bele és ezt tudod böviteni/cserélni ha akarod

GT610M viszont mindektöben nagyon gyenge videokártya

igazából felesleges is

ugy lene jó a 2. ha nem lene bene gt610m hisz ez csak felesleges melegedö alkatrész és fogyasztó bene

ha keresel biztos találsz olyant amiben nincs dedikált videokártya csak HD 4000 integrált videokártya

.

ha meg játék miat kéne dedikált akor gt620 vagy jobb vga val szereltet keres (gt630)

2013. jan. 3. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nekem nem fontos a játék, ami inkább érdekel az, hogy fusson rajta rendesen a Photoshop és a Premier.
2013. jan. 3. 09:11
 6/6 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

Azokhoz is elkél jobb féle videokártya és 8GB ram sem árt...

.

ezek így árban rossz vételek eleve mint irtam

felesleges benük a gt610

mármint elsöben még csak csak jól jön mert aban gyengéb az i3 ba integrált de az meg elavult proci miat nem jó vétel

.

vagyis ilyen árban más ár értékben jobbak is vanak

vagy gt620/630 al vagy pedig dediksalt nélkül HD4000 el

szóval a legszebb általában hogy munkára is olyan gép kel mint játékra söt sajnos még jobb (és ezáltal drágább) is kéne de persze itt az pénz keret határt szab...

én Lenovo Thinkpad ot keresnék helyedben pl.

szerintem fogsz is lelni pont olyant ami 8gb os és hd4000 es

.

szivesen linkelnék keresgélnék de mobilon nemtudok...

.

laptopszalon on és ipon on érdemes körülnézned

2013. jan. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!