Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A számítógép memóriáját hogy...

A számítógép memóriáját hogy lehet bővíteni?

Figyelt kérdés

Ezek az adatai a gépemnek:

Teljes fizikai memória 512,00 MB

Szabad fizikai memória: 144,56 MB

Teljes virtuális memória: 2,00 GB

Szabad virtuális memória: 1,96 GB


Az egyik szakértő ismerősöm szerint ez nagyon kevés. Mondjuk én is tapasztalom, hogy alig fér el rajta bármi is. De hogy lehet bővíteni?


2013. jan. 2. 21:37
 1/10 anonim ***** válasza:
Veszel ramot,függ az alaplapodtól hogy ddr-ddr2-dd3as ramot támogat e és hány slot van+mennyit kezel maximum
2013. jan. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

De amúgy ez tényleg kevés?


Ja azt hozzátenném, hogy ez az ismerős rakott bele egy (nem értek hozzá szóval bocsi) de egy lapos hosszú lemezszerűt. Úgy nézett ki mint egy vonalzó :D

És azt oda bepattintotta, mondta hogy ezt beleteszi hogy kicsit nagyobb legyen a memóriája. De azt is mondta hogy többet nem érdemes, vegyek újat...

2013. jan. 2. 21:42
 3/10 anonim ***** válasza:

a tarhely es a memoria 2 kulonbozo dolog. a tarhely az adatok tarolasara (amit te is keveselltel) a memoria pedig a rendszer gyorsasagat fokozza. az 512 Mb tenyleg keves a mai vilagban erdemes lenne ezt legalabb 2 gb-ra boviteni. en azt ajanlom kerj segitseget az ismerosodtol. egy regi fajta 1gb-os memoria modul 4-6 ezer forint korul vannak.



UDV branermaister

2013. jan. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Igen kevés, nekem 4gb ram van..bár irj pontos alaplap típust
2013. jan. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

a tarhely es a memoria 2 kulonbozo dolog. a tarhely az adatok tarolasara (amit te is keveselltel) a memoria pedig a rendszer gyorsasagat fokozza. az 512 Mb tenyleg keves a mai vilagban erdemes lenne ezt legalabb 2 gb-ra boviteni. en azt ajanlom kerj segitseget az ismerosodtol. egy regi fajta 1gb-os memoria modul 4-6 ezer forint korul vannak.



UDV branermajszter

2013. jan. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Hát az a baj hogy ő most ment ki külföldre dolgozni, szóval szerelőt kellene hívnom.


Akkor munkadíjjal együtt 10 körülből kijönne?

2013. jan. 2. 21:50
 7/10 anonim ***** válasza:
figyelj. erre a dologra csak akkor van szukseg ha te lassunak erzed a szamitogepet. ha neked ify jo akkor szugsegtelen
2013. jan. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hát, mióta belerakta azt a "vonalzót" :D azóta gyorsabb lett. Mert azelőtt szörnyű lassú volt. Igazán én filmek megnézésre is szeretném használni.
2013. jan. 2. 22:03
 9/10 ági200610 válasza:

Nekem 1,33 gb van a gépemen.

az elég a játékokhoz

2017. jún. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 ági200610 válasza:

véletlen mást írtam

27,6

2017. jún. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!