Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért van egyre kevesebb hely...

Miért van egyre kevesebb hely am mp3 lejátszómon?

Figyelt kérdés
Elvileg 512 megás, de amikor megkaptam alapból csak 495 megás volt. Nem rég letöröltem róla mindent szal üres volt, de azt írja ki hogy 370 mega szabad a 495-ból. Pedig nincs rajta semmi.
2009. aug. 26. 10:38
 1/4 anonim ***** válasza:

hát, nem tudom, de lehet, h az mp3lajátszónka a rendszerfájlokat is a meghajtó memóriáján tartja...

az biztos, h a méreted nem 512MB volt alapból, m szeretnek a boltosok ezzel szórakozni, h ráírják, h 500GB meg mittomén, csak a váltószámot felejtik el, mert az 1024 ők pedig 1000-rel számolnak, szóval alapból kevesebbet kapunk mit amit kellene...szívás...

na, a későbbi csökkenésre nem tudok mit mondani, oylan mintha valami nem jól lett volna törölve, vagy beragadt volna a programja...lehet egy reset segítene rajta...

2009. aug. 26. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
reset? formázzam meg?
2009. aug. 26. 11:37
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Igen, egy formázás nem ártana neki. Nekem is volt ilyen problémám, és megoldotta. Ha az sem segít akkor szervíz, és egy flash cserét csinálnak rajta.

2009. aug. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
mindenféle háttértár romlik a sok használattal, elöregedik, nem tudsz mit csinálni vele
2009. szept. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!