Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen routert vegyek?

Milyen routert vegyek?

Figyelt kérdés

Eddig egy belkin router volt, de nem igazán vált be, mert végén kezdett elromlani. (a végén olyan lassan küldte a jelet, hogy a google nem töltött be, és többször előfordult, hogy lecsatlakozott.)


Kb 15-30 megás internethez kell, egy utp-vel bekötött géphez, két wifivel kapcsolódó géphez és 1 telefonhoz. Kb 30 méter sugarú körben kellene sugároznia. És könnyen telepíthetőnek kellene lennie. Az ár is lényeges, maximum olyan 10 000 Ft-t költenénk rá. Tudtok olyat ajánlani amit valószínüleg meg tudok vásárolni pécsen?


2013. jan. 1. 14:57
 1/3 anonim ***** válasza:

TP-LINK

Olcsó, megbízható és gyors, én a 300Mbps-es (3 antennás) routert 11 ért vettem, az 1-2 antennásak kb 6-7ezer forint, telepítése egyszerű, bekötöd majd bekapcsolod és megy is :)

2013. jan. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Előző vagyok

30 métert az egyantennás kiadás is tökéletesen lefed, de ajánlott több antennásat venni, hogy később se legyen probléma

2013. jan. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
#1-nél (és #2-nál) a pont.
2013. jan. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!