Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen wifi routert vegyek...

Milyen wifi routert vegyek egy családi házba?

Figyelt kérdés

A házunkban van 2 asztali számítógép, 1 laptop, 1 tablet és 2 okostelefon. Muszáj lenne vásárolnom már egy wifi routert. A TP-Link megbízható márka? Egy olyan típusra lennem szükségem, aminek olyan hű de nagy hatótávolsága nincs (hogy ne lopja a netet a szomszéd), viszont a wifi-jelek könnyedén feljönnek a földszintről az emeletre.


Az asztali számítógépeknél persze marad a kábeles megoldás, mert a kábelek a fal mentén futnak a parketta szegélye alatt.


2012. jún. 6. 21:33
 1/4 anonim ***** válasza:

A TP-Link jó márka. A netlopást meg jelszóval tudod akadályozni.


Arra figyelj, hogy csak olyat vegyél, ami támogatja a 802.11n szabványt.

2012. jún. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Csatlakozom. TP-Link tökéletes otthonra, nem is drága és használható.
2012. jún. 6. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 cipi8 ***** válasza:

TP-Link WR740N nekem ez van és tuti jó! Egyszerű a telepítése és a beállítása, szép kis takaros lapos formája van. Erős antennával rendelkezik stabilan osztja a netet. Lopás ellen jelszóval védekezünk nem minél gyengébb antennával, minden párosított eszköznél egyszer megadod a jelszót csatlakozáskor és utána már automatikusan csatlakozik a cucc a routerra! Árban is szerintem jó. TP-link, D-Link, és Belkin a legelterjedtebb nálunk. Nekem a szobából még olyan 30 méterre is tudom a jelét fogni kültéren,vasbeton födémen is átmegy a jele minimális jelveszteséggel nem úgy mint a neve nincs vackoknak.


Íme.: [link]

a kép csak illusztráció

2012. jún. 6. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom, skacok
2012. jún. 8. 22:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!