Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik HDD márka a jobb...

Melyik HDD márka a jobb Hitachi, Toshiba, Seagate vagy Western Digital?

Figyelt kérdés

Mindegyik 500 gb-os, 7200 rpm, sata 3, és mind egy árban van (pár száz ft-os eltérések).

Különbség:

Hitachi, Toshiba: 32 mb cache

Seagate Barracuda, WD Caviar Blue: 16 mb cache


Melyiket vegyem melyik a legmegbízhatóbb, leggyorsabb?



2012. dec. 31. 19:00
1 2
 11/14 BM-Striker ***** válasza:
66%
64 mb nem minden esetben gyorsabb, viszont azt gyakran jelzi, hogy gyártó drágább alkatrészeket épít bele.
2012. dec. 31. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 BTzone509 ***** válasza:

Hitachi,WD nek a legjobb rátája. [link]


[link]

2014. okt. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:

Laptopba hitachi volt nekem eddig, egy meglövésem van, hogy 1tb felett nem láttam még hdd-t tőllük egyébként ibm-től lett átvéve a hdd gyártás, más kérdés, hogy a wd késöbb megint átvette :D

de ibm minőség az maradt.

2016. okt. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
toshiba-át semikép nekem egy 3 tb toshiba van kb egy másvél évet birt ki most haldoklik mentrk le rola mindent hiába olcsobb a többinél nem éri meg én a wd re meg a deagate re eszküsök azok a jók mindent ki birnak hogy myiket válasttod az a kapacitáson és az áron mulik
2019. aug. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!