Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért recseg windows 8 alatt...

Miért recseg windows 8 alatt a hang?

Figyelt kérdés
Egy MSI VX 600-as laptopom van, és a belső hangkártya windows 8 alatt recseg. Az a driver van fent amit a win8 maga telepített, mert más nincs (vagy csak nem találtam).

2012. dec. 30. 12:10
1 2
 11/16 anonim válasza:
Szívesen :)
2014. jún. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
De azért majd próbáld ki a win 8.1 et is . .:D
2014. aug. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
8.1 -el is kivaloan mukodik. (Y)
2014. aug. 26. 14:07
 14/16 AnonymRavenHUN válasza:

elég bepipálni : payback devices ---> speakers ---> proparties ---> enchantments ---> disable all


nekem így jó

2015. jan. 3. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 bea0503 válasza:
Nekem is ugyanez a problémám, rettenetes recseg a néhány hónapos laptopom (HP) hangja, beépített 8.1-es Windowsszal. És nem volt mindig így, fokozatosan romlik, már hallgathatatlan :((( Mit csináljak? Vigyem garanciaszervizbe, ott segítenek? De hangfalon, headseten is rossz, valami rendszerhiba lehet :( Help, plíz
2016. febr. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 kapokgeza válasza:

Win 8.1 x64


DeNyssz: köszöntem, de az a driver csak ideig-óráig működik nálam,utána részben/teljesen fagy pld. Skype közben.


AnonymRavenHU: CD minőséggel tényleg 100-szor jobb, de nem tökéletes.


Nekem a BIOS flash oldotta meg. A biztonság kedvéért a hangminőséget is levetten a legkisebb CD minőségűre és így tökéletes minden, egyáltalán nem hiányzik, észre sem vehető ezekkel a hangszórókkal.


Link:


[link]

2016. márc. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!