Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik notebook vegyem?

Melyik notebook vegyem?

Figyelt kérdés

nehogy azt mondjátok hogy "még gyüjtsek hozzá"


nekem kizárólag net, zenehalgatás, filmezés-re kell

ha elutazok messzebbre, esetleg a mamánál alszok (ne ítéljetek el, apa mondta hogy választhatok, én nem tudok dönteni, aztmondta esetleg 72500ft ig van keret)


[link]


[link]


2012. dec. 28. 16:57
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Persze jó lesz virusrtó mondok neke egy oldalt [link]

ezen az oldalt mindent kiváalsztasz az avast virusirtót is felrak mindent nagy részét magyart rak fel de pl adobe read ilyesmi nem magyar de teljesen jó amugy az asust vedd meg és ha pl illesztő programok kellenek szolj van 1 olyan program amivel letölt minden öszes ileesztö programod de ha kel program bármi privibe irj.

2012. dec. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Az AVAST szerintem nagyon lelassítana egy netbookot.. Inkább valami kisebb gépigényű vírusirtót válassz.. Mondjuk a Panda Cloud-ot..


[link]

2013. jan. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!