Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Rendeltem egy laptopot, még...

Rendeltem egy laptopot, még nem jött meg, de Linux lesz rajta. Majd Windows 7 64bitet szeretnék rá, de nem tudom h most majd vigyem be a boltba és telepítsék újra, vagy van egy ismerősöm aki ért hozzá?

Figyelt kérdés
Asztali számítógépem volt ezért nem tudom h lesz e valami baja utána, mert gondolom a laptop kényesebb. Van olyan oldal ahol esetleg letudnék tölteni Windows 7-et és jó is? Ncore-ról esetleg?

2012. dec. 26. 14:21
 1/1 Komplikato ***** válasza:

Ha a boltos nem sík hülye akkor nem fog warez rendszert telepíteni, mert bevonhatják engedélyét, félmillás bírságot is kaphat, vagy akár börtönt. Annyit meg a user nem tud fizetni neki, hogy megérje.

Amúgy se értem notebook vásárlásnál miért ezen spórol valaki, mert jó esetben 10-12.000-el drágább mint Windows nélkül, de néha akcióban csak 5.000 a különbség, külön megvéve meg 24.000.

2012. dec. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!