Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Most lett egy új számítógépem,...

Scaryx kérdése:

Most lett egy új számítógépem, amit megpróbáltam csatlakoztatni a monitorhoz és sikerült is csak hát a monitor no signalt jelzett, és nem jött be semmi kép!?

Figyelt kérdés

Próbáltam kikapcsolni, bekapcsolni a gépet és a monitort is de semmi!!?

Mivel lehet a baj??


2012. dec. 24. 19:58
 1/8 A kérdező kommentje:
ja és az alaplap mellett most találtam egy cd-t! Lehet, hogy azzal kell valamit csinálni?
2012. dec. 24. 20:03
 2/8 anonim ***** válasza:
VGA csatival gáz van vagy a videokártya szállt el, kari után mehet szervizbe :( Sajnálom hogy így jártál, tudom milyen ez karácsonykor, én is jártam már így hogy kaptam egy laptopot ami pont kellett volna mert kollégiumba éltem és erre amikor bekapcsolom sutty elszállt az egész gép:( Sajnálom esetleg próbálgasd ha szerencséd van lehet csak a videokártya kicsit kilazult az alaplapból kapd le az oldalát igazítsd meg. De ha le van plombálva a garancia miatt akkor ne szedd szét mert akkor ugrik de ha darabokba rakattátok össze akkor nyugodtan szétkaphatod azért nem fognak majd szólni.
2012. dec. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha vidókártyád elszált ,csatlakoztasd az alaplapi kártyára és mennie kell!Drivert találsz a neten!
2012. dec. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 BM-Striker ***** válasza:
A videókártyába bedugtad a tápcsatlakozót?
2012. dec. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem én raktam össze a gépet, pcxen vettem, de az a baj hogy nem értek ezekhez a rakosgatásokhoz...
2012. dec. 24. 20:24
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha pcx-es, akkor több, mint valószínű, hogy te hibáztál. Nagyon korrektek. Nézd meg, hogy melyik kimenetre dugod a monitorod ill. hogy egyáltalán jó-e a kábel/monitor. Másikkal jó lenne kipróbálni. Ha sehogy sem megy, keresd meg a supportjukat (mármint a pcx-ét) és kérj segítséget.

G.

2012. dec. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
De már mindent próbáltam, másik számítógéppel jó a kábel és a monitor is...
2012. dec. 25. 08:15
 8/8 anonim ***** válasza:

Akkor (ha megnézted, hogy megfelelő kimenetre dugod a kártyád ill. a monitor bemenete is jól van beállítva) irány a support. Írd le a gondod, ők majd mondják a teendőid.

G.

2012. dec. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!