Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Intel i5-3570K processzor...

Intel i5-3570K processzor integrált videóvezérlője körülbelül milyen erősségű vga kártyának felel meg?

Figyelt kérdés

2012. dec. 24. 18:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Abban egy Intel HD4000 van. Hát, hogy desktopban milyennek felel meg azt nem tudom. HD videót tudsz vele nézni, netezni és még valamennyire játszani is. Youtube-n sok gameplay van fent vele.
2012. dec. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

dr. Bosko


Sok helyen pl. laptopoknál, annyit írnak Intel HD VGA, de a számozást lehagyák.


Szóval ha a proci mondjuk haswell de Pentium (ami még nincs), akkor az Intel HD VGA 4600-nak felel meg?


Amúgy a kérdésre válaszolva, a HD4000 az új játékokat is képes minimumom legalább elfuttatni, ha nem mid-en.

2012. dec. 25. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"Sok helyen pl. laptopoknál, annyit írnak Intel HD VGA, de a számozást lehagyák.


Szóval ha a proci mondjuk haswell de Pentium (ami még nincs), akkor az Intel HD VGA 4600-nak felel meg?"

Proci típusát általában mindenhol pontosan megadják. Ilyen esetben (én is találkoztam jó néhány ilyennel) ark.intel.com-on megnézem a processzor specifikációját. Ha ott azt írják pl. egy i3-3110M-re, hogy abban HD4000 van, akkor az is van.

2012. dec. 25. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én ezt használom, nem vettem még a gépbe VGA-t, egyenlőre birja a mai játékokat is. pl black ops2, AC3 simán megy még akár 720p-ban is. Persze a biosba adtam neki 1Gb memoriát, alapból csak 256ot ad neki.
2013. jan. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!