Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az lehetséges hogy át állított...

Az lehetséges hogy át állítottam valahogy az usb-t?

Figyelt kérdés

Az lenne a problémám hogy van ugyebár elől az usb , és ha oda be dugok akármilyen telefon csatlakoztató , blouetooth és nem is érzékeli hogy be dugtam , de ha viszont hátra dugom be akkor igen.Az lenne a kérdésem hogy ezt valahogy át állítottam hogy a hátsó usb legyen az alapértelmezett?

És vissza lehet e állítani hogy az első legyen?



2012. dec. 24. 14:39
 1/3 Komplikato ***** válasza:

Mivel semmi közük egymáshoz nyilván nem lehet.

Vagy nincs bekötve az első panel vagy rosszul van (ez esetben lehet rég meg is sült, ez USB 1.1-es előlap vs USB2.0 alaplapi csatakozónál előfordulhatott sajnos), szóval rá kéne néznie valami hozzáértő személynek.

2012. dec. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha az USB eszkozt tobbszor egymas utan csatlakoztatod vagy eltavolitod,elofordulhat, hogy az USB-port nem valaszol.

Amikor a port ilyen allapotba kerul nem ismeri fel az USB eszkozoket es ezert is nem mukodik megfeleloen.

Mi a teendo?

1.Klikkelj a Startra>Futtatas>Gepeld be:devmgmt.msc>Ok>Usb vezerlok,es mindegyiken klikkelj egy jobb klikket>Tulajdonsagok>Eszkozallapotnal irja hogy Ez az eszkoz megfeleloen mukodik.Amelyiknel ezt irja az mukodik.

Ha ezt megnzeted es meg most sem mukdoik az USB port,akkor atelpunk a masodik lepesre.

2.Inditsd ujra a gepet.Majd ellenorizd hogy mukodik-e a port.

Remelem tudtam segiteni.

2012. dec. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. A második kommentelő verzióját meg megpróbálom! ;)

Kellemes Karácsonyt!

2012. dec. 24. 14:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!