Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Intel Core i5-3570K 3.4GHz...

Intel Core i5-3570K 3.4GHz processzorhoz milyen hűtő kell?

Figyelt kérdés

Corsair H60 folyadék hűtéses hűtő jó, mert nem vagyok benne biztos hogy a gyari huto elfér a házamban.ill. Ha lehet meddig lehet húzni q procit?


Ház:Cooler master elite knight 350 a plexi üvegen van egy ventillátor

Processzor: Intel Core i5-3570K 3.4GHz LGA1155



2012. dec. 20. 21:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Tényleg nem kötekedni akarok..

Minek húzol egy 3.4GHz-es i5-öt?? Gondolom játszol vele. Ezért max azt érnéd el vele, hogy egy két játék nem 80, hanem 95-100 fps-el menne.. azt meg minek? Kivéve, ha Hardcore CoD gamer vagy, mert ők gyúrnak egekbe szökő fps-re. :D

2012. dec. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igazából nem tudom, hogy érdemese húzni. csak egy ötlet volt, mert nagy gépigényű játékokkal játszom,renderelek és videót felveszek. ehez kell a proci
2012. dec. 21. 18:23
 3/4 A kérdező kommentje:
akkor milyen hűtő kell?
2012. dec. 21. 20:38
 4/4 agent47 válasza:

Szia. Ha még aktuális a téma, akkor tudom javasolni a Noctua NH-D14 hűtőt. Ezzel biztos hogy lehet tuningolni rendesen...

Mondjuk elég sokba kerül is, meg nagyon nagy, szóval lehet hogy így(a processzorral szemben egy ventivel, h jól értem) nem biztos hogy elférne a házban.

2013. ápr. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!