Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Intel Core i7-3770K cpu-hoz...

Intel Core i7-3770K cpu-hoz elég Scythe Big Shuriken hűtő vagy érdemesebb nagyobbat venni?

Figyelt kérdés
2012. dec. 15. 21:35
 1/7 Komplikato ***** válasza:
Nem rossz, de ha tuningolsz, márpedig ilyen procit nyilván az vesz aki igen, akkor jobb lenne mondjuk egy jól árasított Mugen, hogy gyártónál maradjunk.
2012. dec. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
egyenlőre tuningolás nélkül használnám...
2012. dec. 15. 21:44
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha nem tuningolsz minek vettél ilyen procit? A 3770k meg a 3770 annyiban különbözik hogy a k-sat lehet jól tuningolni de a sima olcsóbb...
2012. dec. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
mert majd vízhűtéssel akarom tuningolni, csak most ilyen hűtőm van a másik gépe és nem akarok már költeni csak a vízhűtésre..
2012. dec. 16. 00:06
 5/7 anonim ***** válasza:
akkor miért nem használod a gyárit addig? Az biztos hogy elég. Erről a Big Shurikenről meg nem írják hogy hány wattnyi hővel bír el, de ez inkább HTPC-be való, a hivatalos oldalán is azt írják hogy ideal for HTPCs, ezért könnyen lehet hogy nem elég
2012. dec. 16. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
akkor lehet az lesz, amúgy ezt a procit meddig lehet tuningolni?
2012. dec. 16. 15:59
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én 4,4 ghzig vittem el coolermaster hyper 212 evo hűtéssel... 68-70 C fok körül megáll folyamatos használat közben. 4 ghz-en vagy fölötte már nagyon nehéz még benchmarkokkal is 100%os cpu használatot okozni és én még egy programot sem láttam ami úgy isten igazából kihasználná :D
2012. dec. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!