Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miután kivettem a processzort...

Miután kivettem a processzort majd vissza tettem, azóta miért ir ki "no signalt" a monitorom? És nem mutat semmit!

Figyelt kérdés
2012. dec. 19. 11:04
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Utolsó: Te is kivetted a procit? és neked is azóta ezt írja ki a monitor hogy no signal? Meg mindig ezt írja ki? vagy sikerült megjavitattni?
2012. dec. 19. 20:17
 12/21 anonim ***** válasza:
Ha nem is a paszta hiány a konkrét baj forrása, az borítékolható, hogy nélküle nem lesz hosszú életű a procid. Szedd szét, tegyél alá pasztát. Ha szerencséd van akkor szerelés közben kiszeded a rosszul helyére rakott alkatrészt és ha megint szerencséd van, akkor jól teszed vissza.
2012. dec. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
(drága alkatrészek mellet én nem bíznám a szerencsére a dolgot, és inkább keresnék valakit, akinek megvan a megfelelő szaktudása, hogy megcsinálja neked)
2012. dec. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 Pendulum92 ***** válasza:

Konkrétan a bnőmék gépét buheráltam, cseréltem procit 1,7 GHz-ről 2GHz-re, kivettem ramot, visszaraktam, videókártyát is kivettem, kifújtam a port, visszaraktam, és mikor kapcsoltam volna be, akkor irta h no signal.Átmozgattam mindent, de semmi változás. Azóta vettem egy új videókártyát, azzal fogom kiprobálni hamarosan. Az ő vga-juk már eléggé régi, és haldokló volt, a hűtője úgy zúgott, mint egy mozdony, tehát lehet a kompresszorral megadtam a kegyelemdöfést.


(ja és a régi procival se működött mikor visszaraktam tesztként)

2012. dec. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Rendeltem iponos garancia futárt, remélem megcsinálják, és azt is remélem hogy nem buktam a garanciát.
2012. dec. 19. 21:16
 16/21 anonim ***** válasza:
Üdv! Szed ki a Ramot tisztítsd le havan több foglalatod akkor tedd át egy másikba
2012. dec. 20. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Azt már próbaltam és semmi.
2012. dec. 20. 11:11
 18/21 Pendulum92 ***** válasza:
Próbáld ki sztem egy másik videókártyával.
2012. dec. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Az volt a baj hogy elhajlott egy pát processzor láb, kiegyenesítettem és azóta van kép!
2012. dec. 20. 15:35
 20/21 Pendulum92 ***** válasza:
Úgy érted a processzor alján lévő sok kis tű közül pár?
2012. dec. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!