Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » 2 gb ram volt a gépembe,...

2 gb ram volt a gépembe, tettem bele még 1 gb-t, azóta nem jó. Mit tegyek? (többi lent)

Figyelt kérdés
szóval volt 2 fémtokos geil 1 gb 800 mhz memóra a gépembe (2*1 gb) és gondoltam teszek bele még 1 gb-t, a win 7 miatt... beletettem (800 mhz samsung, vadiúj) és utána nem volt kép, procihűtő megy mint az állat, majd újraindult magától majd mégegyszer elindult kép nélkül, hűtő üvölt és semmi azóta. próbáltam hogy kiveszem az új memót, meg úgy is, hogy csak egyet hagyok benne, de ugyanezt csinálja. Alaplap: Gigabyte P31-DS3L, cpu: Core 2 DUO E4400 2,0 ghz órajelen, nem húzva, VGA: Gainward 8800 GT 512 DDR3, táp nem valami izmos, talán azzal van a gond, M tech 450 w... tudom, hogy gagyi, de nem akartam 10ért ebbe tápot venni.

2012. dec. 19. 10:47
 1/7 A kérdező kommentje:
csomót játszottam vele eddig, úgy hogy ez a táp volt alatta.
2012. dec. 19. 10:55
 2/7 anonim ***** válasza:
3 giga nem jó :D vedd ki azt az egyet, mert a ramok párosan jók
2012. dec. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
már próbáltam te nagyokos, le is írtam, hogy mekkorát segítettél..
2012. dec. 19. 13:20
 4/7 A kérdező kommentje:
ennyi erővel 1 rammal se menne hülyegyerek
2012. dec. 19. 13:23
 5/7 anonim válasza:
Öhöm, de ha elment a kép akkor te ezt, hogy irtad ide ki a www.gyakorikerdesek.hu-ra??????
2012. dec. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
van laptop is meg 2 telefon is még, te nem vagy százas
2012. dec. 20. 14:38
 7/7 Egri Zsolti ***** válasza:
Sokan azt mondják hogy ha ram hibás a gép kisipol nekem is volt ijen gondom és nem sipoltki lehet hogy nem egy mhz futnak a ramok vagyprobál meg találni a roszat és ugy rakd ujra a gépet hogy azt kiveted de a tápod nem lehet a gond mert nekem is gagyi 300wat-os nézd meg akor aramokat hátha neked is kisüt egycsip.
2012. dec. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!