Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Felforrósodik s aztán leáll...

Felforrósodik s aztán leáll magától a latopom. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Fél óra alatt túlmelegszik és onnan eyszer csak leáll,ha hagyom pihenni egy óráat akkor megint laptopozhatok egy fél órát.

mi a baja?


2009. aug. 23. 10:01
 1/6 anonim ***** válasza:
a hűtőventillátor nem teljesen vagy egyátlalán nem működik. Szervíz.
2009. aug. 23. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem ágyban, párnán stb. használod, ahol le vannak takarva a szellőző nyíl´§sok?
2009. aug. 23. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Valamiért nem elég jó a hűtése. Ventilátora megy rendesen?

Az is lehet, hogy ha megy a ventilátor, a hűtő jártai vannak elkoszolódva, porosak. Én évente le szoktam venni a laptopom alsó fedőlapját és egy ecsettel átpucolom a hűtő körül. Hihetetlen mennyi por szokott kijönni belőle!

2009. aug. 23. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem,asztalon szoktam vele dolgozni és jön belőle a levegő csak ami jön az is nagyon forró.Érdekes,hogyha rá van kötve a net akor 3x gyorsabban melegszik fel a gép,megha vieót nézek...nem tudom miért
2009. aug. 23. 10:48
 5/6 anonim ***** válasza:

Szimplán azért, mert esetleg már poros a hűtőventilátora, és nem képes megfelelő hőt elvezetni a gép belsejéből. Érdemes lenne kiportalanítani, ha még akkor sem akarja az igazat, akkor marad a szerviz.

Egyébként azért melegszik bizonyos esetekben jobban a gép, mert jobban terhelve van (főleg videónézésnél), és emiatt több hőt termel.

2009. aug. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

úristen mennyi hülyeséget írtak neked :) még anno

nem a ventilátorral van a gond sokszor csak kb 2-3 évente kell cserélni a proceszoron és a videó kártyán a hűtőpasztát

mert az egy idő múlva az elég kb 1000ft egy hűtőpaszta.

Üdv.

2010. aug. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!