Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Li-ion akkumulátornál (1500...

Józsie kérdése:

Li-ion akkumulátornál (1500 mAh) az gond, ha felforrósodik?

Figyelt kérdés
Galaxy Spicám akkuja eléggé felforrósodik, ha egyszerre filmet nézek, töltöm hálózatról, és a wifi is be van kapcsolva. Aktív használattal jó esetben 2-3 órát bír töltés nélkül.
2010. júl. 27. 13:49
 1/6 anonim válasza:

Ha nagyon forró, lehet, hogy túlfeszültség okozza.

Vigyázni kell vele, mert olvadhat, vagy robbanhat is.

2010. júl. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

a forrósodás még nem baj, persze klédés mennyire


na de a 2-3 óra működés sztem kevés, szal valami nem stimmel ott

2010. júl. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát ahogy tapintásra érzem, legalább 55-60°C-ra melegszik fel, túlfeszültség szerintem nem nagyon lehet, mert gyári töltőt használok, az akku is gyári, ráadásul nem is nagyon öreg, mert a telefont áprilisban vettem.
2010. júl. 27. 14:08
 4/6 anonim ***** válasza:
hát az a 3-4 óra gyenge nagyon,nekem a montem is wifi+zene is bírja 2 napig wifi nélkül meg 5 napig is pedig a spica kicsit erősebb mobil
2010. júl. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát kedves kérdező, hasonló helyzetben vagyunk.. Bár nekem egy Samsung i8910 Omnia HD-m van (karácsony óta), de abban is 1500 mAh- es akku van.. A telefon nállam is felforrósodik akkor, amikor töltőn van és filmet nézek.. De amikor töltőn van és netezek róla, akkor már nem forrósodik annyira, mint a filmnézéses verziónál..

Ja igen.. És akkor is fel szokott melegedni a telefon, amikor GPS-ezek..

A telefonnak eddig semmi baja nem lett ettől..


Remélem, hogy tudtam segíteni..

2010. júl. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ja igen.. Elfelejtetten hozzátenni, hogy aktív használat mellett nállam sem bírja egy napnál tovább..
2010. júl. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!