Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem kapcsol be a monitor?

Miért nem kapcsol be a monitor?

Figyelt kérdés
Az lenne a probléma, h a gép egyes indításakor nem kapcsolja be a monitor, de szerintem a gép az betölt, a monitor indításakor a gép mindig egy sípoló hangot adott ki de az sincs meg, a monitor biztos h jó mert próbáltam más monitorokkal is. Van h 20szor egymás után újra kell inditani a gépet mire bekapcsol rendesen, aztán már semmi gond nincsen.

2012. dec. 18. 15:48
 1/7 anonim válasza:
Vedd ki a memóriát, tedd át másik slotba és úgy próbáld bekapcsolni. Egy ismerősömnek is volt ilyen problémája, nála ez segített.
2012. dec. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem rossz ötlet! de nem valószínű mert ha az kimozdul akkor sose jönne be a monitor! meg hosszú sípoló hangot adna ki a gép többször egymás után !
2012. dec. 18. 15:55
 3/7 anonim válasza:
Ugyan ezek a tünetek voltak észlelhetők. Ezért javasoltam, hogy másik slotba tedd át a memóriát. Nála utána hibátlanul működött a gép.
2012. dec. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Be van dugva?
2012. dec. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nincs, az áramot kikötötték két hete a gépet is bicikli dinamóról üzemeltetem
2012. dec. 18. 16:58
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor ez a probléma!!
2012. dec. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

nézd meg, a vinyó adatkábel csatlakozásait.

(mozgasd meg, húzd le, majd dugd visza az Alaplapon és a vinyón is.)

Ha így bekapcsol, lehetett kontakt hiba, de lehet, hogy az adatkábel cseréje fogja véglegesen megszüntetni a hibajelenséget.

Ha így sem indul, elképzelhető, hogy Alaplap, Videókártya, vagy csatlakozóaljzat kontakthiba...

de, a RAM hibát sem zárnám ki, ha nincs BIOS hangjel induláskor...

2012. dec. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!