Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Olcsó jó egeret keresek,...

Olcsó jó egeret keresek, tudtok ilyet?

Figyelt kérdés

Olyat keresek ami sok kattintgatást bír, nem mini, vezetékes és olcsó.

Most egy Wintech CM5085 van, ez nagyon sok évet kibírt, de ilyet már nem találok sehol. :/



2012. dec. 17. 16:27
 1/4 anonim ***** válasza:

www.tesco.hu


Az egered kb. ilyen minőségű lehetett.

Halkan megjegyzem, hogy nálam még nem ment tönkre egér (kivéve mikor a Technika egerem volt, na abból 2 is), pedig rendesen van használva.

2012. dec. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Elmész egy tescoba vagy media marktba vagy bármi ilyen boltba és megveszed a legolcsóbbat. Tök8, hogy milyet.
2012. dec. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én min. egy ilyet vennék:

[link]

2012. dec. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem tök mindegy hogy milyen... vettem már egy 1000 ft-os vacakot is, ami semmilyen felületen nem működik rendesen, vagy egy másikat 2000 ft körül ami alig érzékeli ha kattintok vele. A Wintechem is 1500 ft volt, de azt 12 éve vettem kb és még most is használható, talán csak koszos belül ezért van gondja... de nem tudtuk szétszedni, mert a csavar nem mozdul a helyéről.
2012. dec. 17. 18:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!