Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Olcsón hol tudok minél jobb...

Olcsón hol tudok minél jobb videókártyát venni?

Figyelt kérdés
minimum 512 megásat szeretnék. láttam media marktban 20000 körül 1 gigásat. lehetne valahol még olcsóbban szerezni?
2009. aug. 21. 16:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Elképzelhető, írd be keresőbe, hogy videókártya, és biztos találsz olcsóbban, mivel a media nem éppen a legolcsóbb. De amúgy olcsó húsnak híg a leve alapon én nem arra mennék, hogy minnél kevesebből kijöjjek, hanem szintén a neten néznék először teszteket.
2009. aug. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Legolcsóbb 1 GB-os videókártya 10 e Ft: [link]
2009. aug. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
most egy GDDR3-s van a gépemben beletehetem ezt a DDR2est?
2009. aug. 21. 18:58
 4/8 anonim ***** válasza:

Hogy egy videokártya mennyire jó, az elsősorban nem a memória méretétől, hanem a grafikus chiptől függ. Egy gagyi chip mellé is lehet 1 giga memóriát rakni, attól a kártya ugyanolyan gagyi marad.


Media Marktban, Electro Worldben, meg ilyen helyeken eszedbe ne jusson videokártyát venni, ott sokkal drágábbak, mint a számítógépes szaküzletekben.

2009. aug. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
azt tudom =P de a 9400 GT chipset az nem egy régi =) de azt nem tom h a ddr2 megéri e. a gddr3 miben jobb?
2009. aug. 21. 23:46
 6/8 anonim ***** válasza:

Igazad van, nem régi, viszont akkor se egy ütős kártya. 20 ezerért már vehetnél egy 9600GT-t is, ami sokkal jobb.


a ddr2 és a ddr3 a memória típusa, a ddr3 gyorsabb. ddr2-est nem vennék.

2009. aug. 22. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
oh, kösz =) hát akkor inkább lehet h drágábban veszek.... =P
2009. aug. 23. 13:56
 8/8 szőlősi szilveszter válasza:
én itt veszek decemberbe szt jó oldal és am füreden van [link]
2012. aug. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!