Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ilyenkor tuti, hogy a vinyóm...

Ilyenkor tuti, hogy a vinyóm a rossz?

Figyelt kérdés
Hallom, hogy újraindúl a vinyóm és ilyenkor le fagy a gép. várok egy picit újraindítom, kihúzom bedugom és vagy megy hibátlanúl vagy azt írja ki h nincs mit bebootolnia. Miért van az, hogy egyszer jó egyszer nem? Ha veszek új vinyót nem lesz gond ?
2012. dec. 9. 07:46
 1/7 anonim ***** válasza:

valószínűleg tele van bad sectorral.Ellenőrizd le HD Sentinellel. Itt a letöltő oldal linkje :

[link]

2012. dec. 9. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a linket! Leszedtem és ezt írja aprogram:

A merevlemez állapota hibátlan. Nem található hibás vagy gyenge szektor, nincsenek felpörgési és adatátviteli hibák sem.


Nincs szükség beavatkozásra.



Most mit csináljak ?:)

2012. dec. 9. 10:59
 3/7 anonim ***** válasza:
esetleg a tápod elég a gépedbe?
2012. dec. 9. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
vagy a vinyó csatlakozása mozdul el a helyéről, azt is ellenőrizd.
2012. dec. 9. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
a táp nem hiszem h 1-2 év után most kezdte volna el azt h nem jó szóval az tuti jó. a kábeleket meg már néztem:S
2012. dec. 9. 12:49
 6/7 anonim ***** válasza:
a táp teljesítményére gondoltam Pld. ha van a gépben 2 vinyó, egy raklap ram, dvd, izmos videokártya, akkor erősebb táp kell. Tehát ha bővítettél, akkor ez is fennállhat.
2012. dec. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
értem, de semmi ilyen nincs:D atiradeon hd4350 vga 2gb ddr2 core2duo e4400 cpum van szóval semmi nagy szám meg 1 sata vinyó :D
2012. dec. 9. 14:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!